Każdy taką chciałby mieć…

0

„Szanowna redakcjo. Zainteresowała mnie przepustka samochodowa zerkająca zza szyby jednego z pojazdów, który widuję ostatnio na raciborskich ulicach. Jeśli dzięki niej nie musiałbym płacić za parking, to sam chciałbym taką zdobyć! Jakie warunki trzeba spełnić by ją od rządu otrzymać..?” – pyta jeden z Czytelników.
Kolejny mandat za szybą samochodu


Drogi Czytelniku
Niestety, jak się dowiedzieliśmy w raciborskim biurze strefy płatnego parkowania, przepustka samochodowa (z nieoficjalnych informacji wynika, że pojazd jest dzierżawiony przez jednego z raciborskich kierowców) nie zwalnia od opłat parkingowych. Kierownik biura Jacek Jankowski przyznaje, że na samochód wystawionych dotąd zostało już siedem mandatów! – Nie sądzę by tego typu identyfikatory były legalne. To najwyraźniej dowcip właściciela samochodu. Kierowca nie płaci za postój, mimo, iż czasem parkuje w strefie. Pewnie sądzi, że przepustka go od tego zwalnia. Jednak przez nas nie jest ona respektowana – informuje Jankowski.

Na kontrowersyjnym kartoniku widnieje podpis doradcy wiceprezesa Rady Ministrów, więc sprawę postanowiliśmy sprawdzić w samym rządzie i… jego Centrum Informacyjne zaprzecza jakoby przepustki o podanym wzorze były kiedykolwiek wydawane…

Redakcja

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here