Nabór uzupełniający na kursy językowe

Raciborskie starostwo ogłasza uzupełniający nabór na kursy językowe przeprowadzane w ramach projektu „Doskonalenie kompetencji językowych osób pracujących szansą rozwoju gospodarczego powiatu raciborskiego”.Kursy skierowane są do osób dorosłych, pracujących (wykonujących pracę na podstawie stosunku pracy, stosunku służbowego oraz umowy o pracę nakładczą), zamieszkujących na terenie powiatu raciborskiego i zainteresowanych tematyką związaną z administracją publiczną, społeczeństwem obywatelskim i integracją europejską. Możliwy jest udział w jednym kursie językowym – do wyboru język angielski i język niemiecki. Osoby chcące uczestniczyć w szkoleniach językowych powinny wykazywać się znajomością danego języka obcego na poziomie ponadpodstawowym lub średniozaawansowanym. Dodatkowy nabór będzie ograniczony do ok. 20 osób (po 10 osób z j. angielskiego i niemieckiego).

Zajęcia będą prowadzone od września 2007 roku do lutego 2008 roku 2 razy w tygodniu po 90 minut każde.

/SaM/

Zgłoszenia należy składać do 25 czerwca w Referacie Promocji, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6. Informacji udziela Bartłomiej Rowiński pod numerem telefonu: 032 418 14 07; e-mail: [email protected]
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej Powiatu Raciborskiego.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here