Czy raciborzanie chętnie robią zakupy w Auchan?

Chciałam zrobić zakupy w Auchan, ale gdy zobaczyłam kilkudziesięcioosobową kolejkę do każdej z kas, a były czynne tylko cztery, to oczywiście zrezygnowałam – pisze jedna z naszych Czytelniczek.

Między stoiskami pusto, bo każdy, kto zauważył co się święci wycofał się, a naiwni stali pod kasami. Strażnik twierdzi, że nie ma kasjerek a te, które są ściąga się z Wałbrzycha i Zielonej Góry! W zasięgu 300 km nie ma kobiet do pracy? – zastanawia się Czytelniczka.

O sprawę spytaliśmy w Auchan, jednak dotąd nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Tymczasem… czy raciborzanie chętnie wybierają się na zakupy do nowego marketu przy „Oborze”?Helena Koźlik: Szczerze mówiąc to przez objazd rzadko sklep odwiedzam. Tym bardziej, że zniechęcają mnie braki w obsłudze. Byłam tak już kilkakrotnie i za każdym razem zaskakuje długość kolejki do kas! Zdarzyło się, że czekałam ponad godzinę, bo kasjerów jest zwyczajnie za mało, a ostatnio nie wytrzymałam i po zrobionych zakupach wszystko odłożyłam na miejsce, bo czekałabym pewnie dwa razy tyle!

Lucyna Tomaszewska: Do kas ustawiają się kolejki, pracowników jest za mało. Przy takim bezrobociu aż dziw, że mają problemy z uzupełnieniem kadry. Z drugiej strony skoro płace są tak niskie… Ludzi w Raciborzu ubywa, coraz częściej wyjeżdżają z kraju.

Sonia Białdyga: Na kolejki mam sposób – zakupy robię rano, wtedy nie ma wielu klientów.

Gerwazy Tkacz z córeczką Różą: Dotąd w markecie byłem raz, bo dojazd jest w tej chwili kiepski. Myślę, że chętniej będą go raciborzanie odwiedzać, gdy most będzie juz przejezdny.

Iwona Baster z córką Olą: Zakupy robiłam już kilka razy. Jest w czym wybierać, każdy tam znajdzie coś dla siebie. Nie miałam problemu z długim czekaniem w kolejkach. Jedyne utrudnienie dla mnie to dojazd.

Michał Krzempek: Bywam tam właściwie codziennie w drodze na basen i widzę co się dzieje. Przy kasach zbierają się tłumy, nie ma komu obsługiwać. Z reguły czekam ponad godzinę w kolejce, ale widzę, że wiele osób zwyczajnie rezygnuje.
Do dyskusji na ten temat zapraszamy także Czytelników portalu./SaM/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here