Sonda PWSZ

Raciborska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zaprasza do wzięcia udziału w badaniach sondażowych. Celem naszych badań jest uzyskanie od Państwa informacji, poznania opinii i oczekiwań dotyczących życia w mieście Raciborzu. Poruszone zostaną takie zagadnienia, jak: opinie o kierunkach rozwoju miasta, jakość życia w mieście, bezpieczeństwo, bieżące zagadnienia społeczne i kulturalne naszego miasta i także powiatu, więzi społeczne (tak istotne dla trwania i rozwoju społeczności), czytelnictwo, opinie o środowisku naturalnym. Bardzo nas interesują Państwa sugestie: co należy zmienić? Gdzie? Jakich użyć zasobów, środków? Badania więc z jednej strony mają charakter poznawczy, ale z drugiej strony edukacyjny. Pozwolą bowiem Państwu na wgląd w to, co dzieje się w mieście i w okolicy.

Raporty z sondażu będą również publikowane na stronach Portalu. Dlaczego więc udział Państwa w tym sondażu i dzielenie się z nami swoimi opiniami jest tak istotny? Otóż jest jeden najważniejszy powód: to Wy jesteście twórcami zmian, to od Was zależy, jak potoczą się losy Was i Waszych dzieci. Nie jesteśmy biernymi podmiotami, którymi rzuca historia – to My tworzymy historię!

Państwa głos będzie również bardziej „słyszalny i widzialny” dla miejscowych władz, którym również zależy na Waszych opiniach. Jesteście więc lustrem, w którym przeglądają się decydenci Naszego regionu.

Czekamy również na nadsyłanie Państwa opinii i sugestii związanych z sondażem.

Dr Rajmund Morawski

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here