Inauguracja sezonu grzewczego na „Końcu świata”

Grupa Rosynant 12 i 13 października zaprasza do pubu „Koniec świata” na inaugurację sezonu grzewczego.W piątek, 12 października, ok. godz. 20.00 zagra zespół KYLEDYR WYLLT z okolic Tysko – Mysłowickich. Czeka nas nuta dobrego, ale i wymierającego powoli gatunku zwanego rockiem progresywnym. Co wazne – muzyka Kyledyr Wyllt, to progresja na bardzo dobrym poziomie. Pamiętają Ci, którzy byli na otwarciu "Końca Świata" przed 2 laty. Wstęp na koncert – wolny!

W sobotę,13 października od godz. 20.00 to duży koncert 2 zespołów – na początek zespół z okolic Oświęcimia JEDYNY SENSOWNY WYBÓR, prezentujący dobrą stronę alternatywnego rocka z przemyślanym tekstem. W Raciborzu będą promować swoją nową płytę.
Drugi zespół, to wschodząca gwiazdy polskiej sceny muzycznej – zespół NELL z Chorzowa. Chłopcy młodzi, ale grają muzę z bardzo ciekawym smaczkiem, swoistą wrażliwością emocjonalną. Mieli już swój koncert w Trójce, wygrali trochę festiwali, ich kawałek Lemon Cold Ice Milk otwiera płytę Offensywa 2.
Wstęp do klubu w trakcie koncertu tj. w godz. 20.00 – 23.00: 5 zł.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here