Urodziny Kubusia Puchatka

Dnia 12.10.2007 o godz. 16:00 w Oddziale dla Dzieci odbyła sie wielka uroczystość czyli urodziny ulubieńca wszystkich dzieci Kubusia Puchatka Jak „jeden dzień” minęło 81 lat odkąd na świecie pojawił się Kubuś Puchatek – ulubieniec dzieci na całym świecie.

Jak chwila minął wieczór, kiedy 12.10.2007 w Oddziale dla Dzieci MiPBP w Raciborzu obchodzono urodziny misia o „Bardzo Małym Rozumku” i złotym sercu.

W uroczystości wzięło udział 57 dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Każde dziecko przybyło z własnoręcznie wykonanym prezentem dla solenizanta.

Zabawa trwała 2 godziny, w trakcie której uczestnicy nauczyli się mruczanki dla Kubusia, odgadywali „jaki to prezent” czyli z jakiej bajki pochodzi dany przedmiot, zjadali na wyścigi „małe co nieco” z miodkiem oraz brali udział w wielu innych atrakcjach.

Punktem kulminacyjnym wieczoru było spotkanie z Kubusiem przy torcie, a właściwie przy trzech tortach z 81 świeczkami. Gromkie 100 lat zaśpiewane solenizantowi słyszane było na całej ul. Kasprowicza w Raciborzu, przy której mieści się Biblioteka. Świadczy to o wielkim zadowoleniu dzieci. Jednak o godz. 18:00 po rozpromienione pociechy zaczęli przychodzić rodzice i czas przyjęcia dobiegł końca.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here