Absolut i Inqubus wystąpią w Gołkowicach

29 listopada w Wiejskim Ośrodku Kultury w Gołkowicach zaśpiewa grupa wokalna “Absolut”. Koncert zatytułowany "Kobiety na skraju załamania nerwowego" gościnnie będzie wspierał zespół taneczny “Inqubus”.

- reklama -

"Absolut” działa od września 2003 roku na terenie powiatu wodzisławskiego. W składzie grupy wokalnej znaleźli się młodzi z ambicjami wokalnymi. Są laureatami konkursów wokalnych wojewódzkich i ogólnopolskich.
– Do tradycji wpisały się już jesienne koncerty, które z każdym kolejnym rokiem wzbudzają większe zainteresowanie publiczności. Ciagle zaskakujemy nowymi pomysłami. Podczas ubiegłorocznego projektu „Szemrzą deszczu perły” w Gołkowicach pojawił się pokaz ognia fireshow, szczudlarz, jesienne boginie rozdające prezenty, performance Jolanty Wozimko – mówi kierownik artystyczny zespołu Dawid Koczy.

 

 

Koncert 29 listopada zatytułowany „Kobiety na skraju załamania nerwowego” jest inspirowany filmem Pedro Almodovara, o tym samym tytule, a także sylwetkami silnych kobiet. Publiczność będzie miała okazję usłyszeć przeboje klasyki polskiej piosenki z repertuaru: Edyty Geppert, Katarzyny Groniec, Hanny Banaszak, Krystyny Prońko. Organizatorzy zapowiadają atrakcje, interesującą scenografię i zabiegi na skraju absurdu i groteski.

Wśród publiczności zostaną rozlosowane nagrody. Po koncercie grupa wokalna zaprasza na wystawę poświęconą femme fatale.

Wstęp wolny. Mile będą widziane stroje wieczorowe.

Początek godz.18.30.

Kierownictwo artystyczne grupy wokalnej: Dawid Koczy
Kierownik artystyczny grupy tanecznej: Konrad Pastuszak
Impresariat zespołów: Karina Kuśnierz
Scenografia, scenariusz, przygotowanie wokalno-aktorskie: Dawid Koczy
Stylizacja : Tatiana Szwarc, Konrad Pastuszak, Dawid Koczy
Zdjęcia : Szymon Michalczyk, Wojciech Gilewski
Oświetlenie: Michał Jagiełko
Nagłośnienie: Marcin Matloch / Firma "RDUCH"

/Mar/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here