Święto tolerancji

Święto TOLERANCJI, ŻYCZLIWOŚCI i INTEGRACJI. w „Szkole na Ostrogu”.16 listopada obchodzimy Międzynarodowe Święto Tolerancji. 21 listopada Dzień Życzliwości, a Dzień Integracji w naszej szkole codziennie. Z tych okazji Samorząd Uczniowski naszej szkoły zaprosił nas na wielkie spotkanie integracyjne. Podczas którego klasy od I -do VI zaprezentowały scenki oraz stroje mniejszości religijnych i narodowościowych. Było bardzo kolorowo, wesoło i tanecznie. Spotkanie zainaugurowała klasa integracyjna V a inscenizacją o braku tolerancji wobec innych pt. „Potwór”, a zakończyła żywa rozsypanka literowa , z której powstało hasło przewodnie TOLERANCJA, INTEGRACJA – RAZEM.

Barbara Śmieja

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here