Walentynki w Budowlance

0

Wybory Miss i Mistera.

Dnia 14 lutego w Zespole Szkół Budowlanych w Raciborzu odbyły się zorganizowane przez samorząd szkolny wybory Miss i Mistera Budowlanki 2008.

- reklama -

W konkursie udział wzięli uczniowie różnych klas, począwszy od pierwszych po maturalne. Zobaczyć można było zarówno przedstawicielki płci pięknej przebrane za mężczyzn, jak i mężczyzn, którzy starali się wziąć udział przebierając się za kobiety. Wśród nich szczególnie wyróżniał się uczeń klasy IIIL, przedstawiony jako Natasza Raskolnikow.

Prowadzenia programu artystycznego podjęli się członkowie samorządu szkolnego: Magdalena Pawlikowska oraz Łukasz Szczombrowski.

Uczestnicy zaprezentowali się widowni w stroju codziennym, sportowym, wieczorowym, a na końcu w ubraniu na pidżama-party.
Uczniowie brali udział w różnych konkurencjach, m.in.: reklama przedmiotu, zagadki na logikę oraz odegranie jakiejś scenki. Na końcu imprezy uczniowie mogli się wykazać w tańcu towarzyskim, indywidualnym, który nieco później porwał też widownię.

Tytuł Miss Budowlanki zdobyła uczennica klasy IB Magdalena Kowalczyk, Misterem został Dawid Litwińczuk z IV K. Tuż za nimi uplasowali się: Natasza Raskolnikow, Abdul (IIIL), Antonina Banaszak (Is) oraz Łukasz Piela (IIK).

Tomasz Lindner
Grzegorz Kaczmar

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here