Walentynki w SP 4

14 lutego w naszej szkole odbyły się Walentynki, tym razem organizowane przez Samorząd uczniowski pod czujnym okiem opiekuna Panią Korynę Obruśnik i pedagoga szkolnego Panią Martę Gawenda.Jak co roku prężnie funkcjonowała „Poczta Walentynkowa”, nasze cudowne amorki z samorządu dostarczyły zakochanym wyznania miłosne. Na korytarzu pojawiła się „skrzynka poczty walentynkowej” ściany zostały udekorowanie plakatami i dziesiątkami serc. Jednak największą atrakcją był „Walentynkowy Konkurs Taneczny”, który odbył się po 4 lekcji w auli naszej szkoły. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych. klas I – III i IV – VI.
Uczniowie uczęszczający na zajęcia z pedagogiem przygotowali również niespodziankę dla całej szkoły przygotowując przedstawienie o tematyce waletynkowej. Wykonali dekoracje oraz przygotowali piosenki, które miały uatrakcyjnić przedstawienie.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here