W czwartym „sparingu”dziewczęta z „Unii” „zagrały swoje”

  RTP "Unia" Racibórz wygrała z "Victorią" Sianów 10:2 prowadząc do przerwy 5:1.

  - reklama -

  W konfrontacji z wyraźnie słabszą drużyną z Sianowa zawodniczki raciborskiej drużyny miały okazję "potrenowania" różnych wariantów rozegrania ataku pozycyjnego, a że radziły sobie dość dobrze, dziewięć akcji zakończyły zdobyciem bramki. Czwartego gola dla "Unii"zdobyła Natalia Surma wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Darii Kasperskiej.

   

  W pierwszej połowie spotkania w raciborskiej drużynie zagrały: Dorota Wilk, Anna Kowal, Kamila Darda, Katarzyna Krupa, Daria Kasperska, Izabela Doleżych, Agnieszka Różkowska, Renata Luberda, Natalia Surma, Patrycja Wiśniewska, Anna Sznyrowska.

   

   

  Po przerwie zawodniczki "Unii" pojawiły się na boisku w nieco zmienionym składzie, co nie przeszkodziło w zdobyciu kolejnych pięciu bramek. W drugiej połowie meczu w bramce zagrała Daria Antończyk, a w polu: Daria Kasperska, Magdalena Koziura, Małgorzata Polnik, Anna Kowal, Renata Luberda, Patrycja Rżany, Agata Mańczyńska, Natalia Surma, Patrycja Wiśniewska i Agnieszka Różkowska.

   

   

  Bramki dla raciborskiej drużyny zdobyły: Patrycja Wiśniewska trzy, Natalia Surma i Agata Mańczyńska po dwie, a także Anna Sznyrowska, Izabela Doleżych i Agnieszka Różkowska po jednej.

  Niestety z kłopotami zdrowotnymi borykają się: Hania Konsek, Paulina Kawalec, Paulina Rytwińska i Marta Sęga. Te zawodniczki nie zagrają w piątkowym meczu ze "Stilonem" Gorzów. 

   

  /Piela/

   

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here