Wygraj bilet na film „Step Up 2”

Wygraj podwójne zaproszenie na film "Step Up 2" w konkursie Raciborskiego Portalu Internetowego i kina Bałtyk.

Ona – Andie, siostra Tylera Gage'a bohatera filmu "Step Up – Taniec zmysłów", zbuntowana tancerka z gorszej dzielnicy. On – Chase, najlepszy i najgorętszy tancerz w Akademii Tańca w Maryland. Połączy ich pasja i udział w legendarnym ale nielegalnym turnieju tańca ulicy. Wygrać w nim mogą tylko najlepsi, dlatego Andie i Chase muszą dać z siebie wszystko.
Choreografia filmu została stworzona przez trzy legendy świata hip hopu, kreujące układy taneczne w wideoklipach Ushera, P.Diddiego, Spice Girls, Outcast czy Missy Elliot a także w oryginalnej edycji telewizyjnego programu "You Can Dance". Na ścieżce dźwiękowej znalazły się najlepszy hip hop i R&B, w tym takie nazwiska jak: FloRida, T-Pain, Missy Elliott, Akon, Cassie, Scarface.

- reklama -

 

Aby wygrać zaproszenie na film, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Podaj dwa inne filmy reżyserowane przez reżysera Step Up 2" i w terminie do 14 marca 2008r. przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Konkurs STEP UP 2" oraz podpisać się w treści e-maila imieniem i nazwiskiem.

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursów.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here