Wygraj książkę „Rośliny pokojowe. Encyklopedia pielęgnacji”

Weź udział w konkursie księgarni Sowa i wygraj książkę „Rośliny pokojowe. Encyklopedia pielęgnacji” Małgorzaty Augustyn.

"Rośliny pokojowe. Encyklopedia pielęgnacji.” Małgorzaty Augustyn to praktyczny poradnik dla wszystkich miłośników roślin. Zawiera czytelne opisy gatunków i odmian. Każda roślina opatrzona jest piękną, kolorową fotografią. Są też w nim przydatne wskazówki pielęgnacyjne i hodowlane opracowane pod kątem najpopularniejszych w Polsce gatunków i z uwzględnieniem polskich warunków.  Kończy go indeks nazw polskich i łacińskich, umożliwiający szybkie odnalezienie informacji.

- reklama -

 

 

 

 

Autorka książki – Małgorzata Augustyn – jest absolwentką Wydziału Ogrodniczego Akademii Rolniczej w Poznaniu. W latach 1983 – 1999 pracowała jako nauczyciel biologii i przedmiotów zawodowych, w tym kwiaciarstwa, w Technikum Ogrodniczym w Owińskach. W tym czasie prowadziła wiele zajęć praktycznych dla uczniów. Prowadziła też firmę florystyczną z kwiaciarnią. Jest również autorką kursu z zakresu bukieciarstwa w Europejskiej Szkole Kształcenia Korespondencyjnego w Poznaniu.

 

Aby wygrać książkę należy podać polską nazwę kwiatka, znajdującego się na fotografii:

 

 

i w terminie do 31 marca przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Konkurs księgarni Sowa" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 1 kwietnia.

 

Regulamin konkursu

Pod uwagę brane będą tylko e-maile sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Wśród tych, które będą zawierać prawidłową odpowiedź, zostanie wylosowany zwycięzca. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową i zobowiązany jest odebrać nagrodę w wyznaczonym terminie.

 

W wyniku losowania książkę wygrała Karolina Bluszcz.

 

Gratulujemy!

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here