Mistrzynie Polski w piłce nożnej zagrają w Raciborzu

0

W sobotę 5 kwietnia na stadionie przy ulicy Srebrnej w Raciborzu o godz.16.00 rozpocznie się mecz pomiędzy RTP "Unią" Racibórz a AZS-em Wrocław.

- reklama -

Mecz 13 kolejki Ekstraligi kobiecej piłki nożnej będzie dla raciborskiej drużyny kolejną szansą na potwierdzenie swoich wysokich umiejętności piłkarskich przed raciborską publicznością. Ciekawe czy trzynastka okaże się szczęśliwa i dziewczęta wywalczą pierwsze punkty w bezpośredniej konfrontacji z drużyną siedmiokrotnych mistrzyń Polski ?

W dotychczasowych meczach ligowych "Unia" Racibórz najpierw przegrała "u siebie 0:2 (0:1), a potem "na wyjeździe" uległa wrocławiankom 0:1 (0:0). Gola na wagę trzech punktów zdobyła w tamtym meczu Karolina Bohra w 76 min. spotkania.

 

 

Niestety w sobotnim spotkaniu nie zagra Paulina Kawalec, która leczy kontuzję kolana odniesioną w meczu z Medykiem Konin. Jest to jednak znaczne osłabienie raciborskiej "jedenastki" tym bardziej że w okresie przygotowawczym Paulina prezentowała "wysoką" dyspozycję.

 

 

Prawdopodobna wyjściowa "jedenastka" RTP "Unia": Antończyk, Darda, Rytwińska, Krupa, Surma, Kasperska, Rżany, Mańczyńska, Sęga, Wiśniewska, Sznyrowska. 

 

/Piela/  

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here