Prośba o pomoc finansową w wydaniu książki

Książka „Veni, vidi, vici, czyli jak z białą laską zdobywałam Belgię” to wspomnienia  z mojego czteromiesięcznego pobytu w belgijskim mieście Liège.

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc finansową w wydaniu mojej książki.

- reklama -

 

 

Książka „Veni, vidi, vici, czyli jak z białą laską zdobywałam Belgię” to wspomnienia  z mojego czteromiesięcznego pobytu w belgijskim mieście Liège, gdzie wyjechałam na Europejski Wolontariat. Opisuję moje doświadczenia, zarówno zabawne, jak i trudne. Mówię o spotykanych ludziach, dzielę się moimi refleksjami.

 

Książka jest pisana w formie dziennika przeplatanego zbiorczymi mailami, które – mniej więcej co dwa tygodnie – wysyłałam do przyjaciół, znajomych i wolontariuszy poznanych na przedwyjazdowym szkoleniu.

 

Mam nadzieję, że lektura mojej książki pomoże ludziom, którzy stracili sens życia, przestali dostrzegać jego piękno i przestało im się chcieć cokolwiek robić. Dzięki niej zobaczą, że – mimo niepełnosprawności – można wiele osiągnąć. Wystarczy uwierzyć w siebie, nauczyć się dawać, lecz także przyjmować. Gdy do tego dołoży się poczucie humoru i zacznie się śmiać też z siebie, wszystko stanie się znacznie prostsze.

 

Chciałabym również, by moje doświadczenia zachęciły młode osoby niepełnosprawne, do zaangażowania się w wolontariat, w tym również w Wolontariat Europejski. Ufam, że moja książka będzie okazją do refleksji, wyciągnięcia wniosków, a przy okazji rozbawi czytelnika.

 

Przygotowywane wydanie objęli patronatem m.in.: prof. Jerzy Buzek, J.M. Rektor Michał Szepelawy PWSZ w Raciborzu, poseł na Sejm RP Marek Plura oraz  założyciel stowarzyszenia Szkoła Liderów – prof. Oxfordu Zbigniew Pełczyński.

 

Jeśli zechcą Państwo wesprzeć opublikowanie książki, poniżej podaję dane wydawcy:
INFOPAKT ul. Przewozowa 4, 44-206 Rybnik; konto: 30 1500 1214 1212 1005 4811 0000. Istnieje możliwość wykupienia miejsca na reklamę na czwartej stronie okładki.

 

Dziękuję za poważne potraktowanie mojego apelu.

 

/Hanna Pasterny/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here