Wygraj bilet na kabaret Łowcy.B

0

Weź udział w konkursie Raciborskiego Portalu Internetowego oraz Agencji RAM i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu Łowcy.B.

11 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej RCK przy ul. Chopina 21 wystąpi kabaret Łowcy.B., w którego skład wchodzą: Bartosz Góra "Góra", Bartosz Gajda "Prymus", Sławek Szczęch "Zlew", Paweł Pindur "Zakleszcz", Maciej Szczęch "Maćkowy potwór", Mariusz Kałamaga "Basen".

- reklama -

 

 

 

Kabaret słynie z absurdalnych skeczy, skąpych strojów i bezpośrednim udziałem publiczności. W swym dorobku kabaret ma m.in. tytuł „Debeściaka”, I nagroda O.B.O.R.Y., I miejsce w Śląskiej Olimpiadzie Kabaretowej w 2004r. Najbardziej znane gagi to : „Autobus”, „Szczypiorek” , „Sting”, „Najzabawniejszy człowiek świata”.

 

Aby wygrać zaproszenie na występ, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Skąd pochodzi kabaret Łowcy.B" i w terminie do 9 kwietnia 2008 r. przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Konkurs RPI i Agencji RAM – Kabaret Łowcy.B" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 10 kwietnia.

 

Zwycięzcy zostaną wylosowani.

 

Bilety na występ kabaretu wygrali:

 

Monika K.

Marcin K.

 

Gratulujemy!

  

Zapoznaj się z regulaminem konkursów.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here