
Multikino pokaże transmisje najciekawszych meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2008 na wielkich kinowych ekranach.
Euro 2008 to niezwykłe wydarzenie, piłkarskie święto wyczekiwane przez kibiców. Obejrzeć je w atmosferze niczym „z prawdziwego stadionu”, nie dla wszystkich będzie łatwe. Multikino udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom.
Dodatkowo mecze transmitowane będą w systemie HD, zapewniającym najwyższą jakość obrazu i dźwięku.
Widzowie będą mogli zobaczyć na żywo m.in. wszystkie mecze Reprezentacji Polski, najciekawsze mecze fazy grupowej oraz wszystkie mecze fazy pucharowej. Szczegółowy plan transmisji dostępny jest na stronie www.multikino.pl oraz w kasach Multikina.
Podczas transmisji w kinach Multikina nie zabraknie dodatkowych atrakcji. W przerwach meczów organizowane będą specjalne promocje dla kibiców, konkursy, oferty specjalne na barach.
Transmisje odbędą się we wszystkich kinach sieci Multikino.
Bilety i karnety (zapewniające wstęp na wszystkie pokazywane w kinach mecze) w sprzedaży kinach od 23 maja.





![Piknik Na Pograniczu w Gorzycach przyciągnął tłumy [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/straz-graniczna-gorzyce-35-lecie.jpg)
![Klub Ojca raciborskiej biblioteki odkrywał tajemnice pszczół [ZDJĘCIA] Klub Ojca raciborskiej biblioteki odkrywał tajemnice pszczół](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/klub-ojca-pszczoly.jpg)
![Raciborski spektakl w drugim etapie ogólnopolskiego przeglądu teatralnego [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Przeznieksztalcenia.jpg)



![Raciborski spichlerz doceniony w ogólnopolskim konkursie [ZDJĘCIA] Raciborski spichlerz doceniony w ogólnopolskim konkursie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/spichlerz-chlopski-raciborz-sudol-2-1.jpg)
![Biblioteka w Rudach zaprosiła dzieci na warsztaty z okazji Dnia Ziemi [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach zaprosiła dzieci na warsztaty z okazji Dnia Ziemi](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-rudy-dzien-ziemi.jpg)

![Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/rck-koncert-umuzykalniajacy.jpg)
![Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu [ZDJĘCIA] Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Laboratorium-Biochemii-i-Biofizyki-Fizjologii-oraz-Biologii-ANS-Raciborz.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








