FESTYN RODZINNY „MAMA, TATA I JA” W NASZYM PRZEDSZKOLU

0

29 maja w piękne słoneczne popołudnie został zorganizowany w naszym przedszkolu Festyn Rodzinny „Mama, Tata i Ja”. Podczas festynu grupa 6-latków uroczyście pożegnała się z przedszkolem – dzieciaczki serdecznie podziękowali wszystkim Paniom, całemu personelowi i swoim kolegom za wspaniałe chwile przeżyte w przedszkolu. Festyn rozpoczął się występami dzieci na tarasie przedszkola. Wszystkie grupy przedstawiły piękny repertuar wierszy, piosenek i tańców. 6-latki jako nasi absolwenci zatańczyli nawet pożegnalnego poloneza. Po zakończonych występach przyszedł czas na miłe spędzenie czasu w ogrodzie przedszkolnym .Było wiele atrakcji i pyszności: kiełbaska z grilla, frytki, ciepłe i zimne napoje, oraz przepyszne ciastka. W czasie festynu można było zakupić losy w loterii fantowej z cennymi nagrodami, odbyła się także licytacja . Rodzice i przybyli goście mogli także zakupić wytwory plastyczne dzieci z przedszkola. Czas przy świętowaniu umilał zespół muzyczny muzyką lekką, łatwą i przyjemną. Pogoda dopisała, a więc wszyscy bawili się do wieczora .
Nasze kochane 6-latki miesiąc wcześniej pożegnali się z przedszkolem, dlatego iż od czerwca nasze przedszkole przechodzić będzie generalny remont. Łezka w oku się kręciła żegnając kochane dzieciaczki, ale z młodszymi pociechami spotkamy się już we wrześniu w pięknym odnowionym przedszkolu. !!! MIŁYCH WAKACJI !!!
Monika R.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here