„Mama tata i ja”

„Mama tata i ja”Ach co to był za dzień. 5 czerwca w naszym przedszkolu odbył się festyn rodzinny „Mama, tata i ja”. Już od rana w przedszkolu wrzało. Personel uwijał się jak pracowite mrówki. Szykowano, strojono, układano,mieszano. Nikt nie miał chwili odpoczynku.

O szesnastej z minutami zaczęło się. Na taras przedszkola wkroczyła pani dyrektor i przywitała przybyłych gości. Następnie każda z grup zaprezentowała krótki program artystyczny, przygotowany z myślą o dniu Mamy i dniu Taty. Rozpoczęły maluchy a zakończyły dzieci z grupy starszaków. Następnie odbył się konkurs wiedzy o Raciborzu, w którym wzięły udział trzy rodziny: Król, Deeg a także Pazderyn. Rodziny wykazały sie ogromną wiedzą. Trudno było wyłonić pierwsze miejsce dlatego pani Ania ogłosiła remis i każda z drużyn otrzymała nagrodę.

- reklama -

Po konkursie odbyła się licytacja tortu. Największa suma padła z ust pana Mętla który wylicytowany tort podarował dzieciom z grupy swojego syna.

W tym momencie zakończyła się oficjalna cześć festynu. Rodzice mogli skorzystać z wielu propozycji miłego spędzenia piątkowego wieczoru. Czekała na nich kawiarenka z ciastem i kawą, loteria fantowa, grill, popcorn i wata cukrowa. Można było do późnych godzin bawiąc się przy zespole Remix, który wesoło przygrywał.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie festynu.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here