Drugie miejsce trampkarzy młodszych

0

Trampkarze raciborskiego klubu "Unia – OSiR" Racibórz wzięli udział w rozgrywanym corocznie w Czeskiej Republice turnieju piłki nożnej.

- reklama -

W turnieju, który odbył się 28 czerwca w Chuchelnej uczestniczyło 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Do dalszych gier awansowały po dwie drużyny z grupy. W turnieju wzięły udział między innymi reprezentacje Okresu Opava, Okresu Ostrava, klub Slavia Opava, TJ.SK. Kravare i oczywiście drużyna gospodarzy Chuchelna.

 
Ostatecznie drużyna rocznika 1995 (i młodsi) prowadzona przez trenerów Dariusza Binka i Bernarda Sławika zajęła w silnej obsadzie drugie miejsce przegrywając w finale z reprezentacją Okresu Ostrava 0:4. Wcześniej młodzi piłkarze "Unii" w fazie grupowej zremisowali z tą samą drużyną 3:3. W składzie czeskiej drużyny występowali między innymi piłkarze Banika Ostrava. Niestety o końcowym wyniku finału zdecydowała przewaga w fizycznym przygotowaniu małych czeskich piłkarzy.

  

W meczu półfinałowym raciborzanie pokonali reprezentację Okresu Opava w rzutach karnych 4:2, po regulaminowych 26 minutach gry był remis 1:1.

Najlepszym zawodnikiem ekipy "Unii – OSiR" został wybrany wicekról strzelców całego turnieju Karol Wanat – strzelec 6 goli. W przeszłości "Unia" dwukrotnie wygrywała ten turniej (w 2003 i 2004), a dwa lata temu była w półfinale.

 

/kibic/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here