Bezpłatne talony na badania mammograficzne

W piątek, 4 lipca, Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu już po raz trzeci rozpocznie realizację programu badań mammograficznych.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

- reklama -

 

Postaw na zdrowie – jesteś tego warta – bezpłatne talony na badania mammograficzne

 

W piątek Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu już po raz trzeci rozpocznie realizację programu badań mammograficznych pt. "Postaw na zdrowie – jesteś tego warta", który dofinansował Powiat Raciborski. W ramach programu z badań skorzystać mogą mieszkanki powiatu raciborskiego w wieku 40-49 lat oraz 70 lat i więcej, które w okresie ostatnich 24 miesięcy nie miały wykonywanych badań mammograficznych.

 

Realizacja projektu rozpoczyna się w piątek 4 lipca konferencją dotyczącą chorób piersi, organizowaną w sali konferencyjnej Szpitala Rejonowego w Raciborzu (początek godz. 10.00). Podczas konferencji będzie możliwość uzyskania talonów, na podstawie których wykonywane będą bezpłatne badania. Talony będzie można także odebrać w siedzibie Fundacji przy ul. Klasztornej 6 w Raciborzu (pokój nr 7).

 

Badania wykonane będą w okresie od 04.07.2008 r. do 13.12.2008 r. w Zakładzie Diagnostyki i Terapii Szpitala Rejonowego w Raciborzu od poniedziałku do soboty.

 

Liczba badań jest ograniczona.

 

Informacji udzielają:
Zakład Diagnostyki i Terapii Szpitala Rejonowego w Raciborzu, tel. 032 755 51 80
Referat Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu , tel. 032 415 44 08 wew. 308.

 

/Starostwo Powiatowe/

 

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej /i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here