VI edycja Studium Przedsiębiorczości Leśnej – kurs dla właścicieli lasów

Do 5 września można zapisać się na szkolenie skierowane do przedstawicieli przedsiębiorstw leśnych oraz prywatnych posiadaczy lasów.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

- reklama -

 

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw leśnych oraz prywatnych posiadaczy lasów, którzy zamierzają pogłębić swoją wiedzę na temat prowadzenia gospodarki leśnej i efektywnego zarządzania posiadanym majątkiem.

 

Studium trwa 1 rok i realizowane jest w trakcie dziesięciu dwu-trzydniowych zjazdów. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli akademickich Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, pracowników Lasów Państwowych, przedstawicieli i specjalistów z innych dziedzin. Program realizowany jest w ramach dwóch bloków przedmiotowo-tematycznych: Podstawowe zagadnienia z zakresu gospodarki leśnej (125 godzin) i Zagadnienia prawno-ekonomiczne związane z prowadzeniem działalności gospodarczej (75 godzin).

 

Organizacja szkolenia:
– czas trwania 1 rok (10 zjazdów – średnio 1 zjazd w miesiącu)
– rozpoczęcie: 9 października 2008 r.
– lokalizacja: Leśny Ośrodek Naukowo-Dydaktyczny Laski k. Kępna
– szkolenie kończy się egzaminem

 

Uczestnik szkolenia otrzymuje:
– certyfikat honorowany w procesie licencjonowania firmy leśnej
– zaświadczenie o ukończeniu szkolenia okresowego dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami w dziedzinie BHP

 

Studium pozwala nie tylko na pogłębienie wiedzy leśnej i z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej ale również jest doskonałą okazję do spotkań, wymiany doświadczeń i nawiązania ciekawych kontaktów. Szczególnie te ostatnie aspekty są wskazywane jako bardzo ważne przez prawie już 300-osobową rzeszę naszych absolwentów.

 

Koszt 3990 zł.
Cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i materiały szkoleniowe.
Istnieje możliwość opłaty w ratach.

 

Zgłoszenia
Zgłoszenia prosimy kierować do 5 września 2008 r. na specjalnym formularzu zgłoszeniowym mailem, pocztą lub faxem (formularz do pobrania na stronie internetowej www.up.poznan.pl/ckpl) Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Organizatorem szkolenia są: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Centrum Kształcenia Przedsiębiorców Leśnych przy Leśnym Zakładzie Doświadczalnym w Siemianicach.

 

/Starostwo Powiatowe/

 

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej /i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here