Kynologiczne Mistrzostwa Policji

0

W finale wojewódzkim mł. asp. Andrzej Kantyka i jego partner pies Saman z raciborskiej policji zajęli bardzo dobre 8 miejsce.

Na przełomie czerwca i lipca odbyły się coroczne regionalne eliminacje do Kynologicznych Mistrzostw Policji. W zawodach wzięło udział 100 psów pełniących służbę w 36 jednostkach Policji Garnizonu Śląskiego.

- reklama -

 

W kategorii psa patrolowo – tropiącego na szczeblu komend powiatowych oraz miejskich wyłoniona została finałowa grupa najlepszych policjantów z psami służbowymi Garnizonu Śląskiego.

 

Na początku lipca w Mysłowicach odbył się finał wojewódzki, do którego zakwalifikował się mł. asp. Andrzej Kantyka z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu wraz z owczarkiem o imieniu Saman.

 

W finale mł. asp. Andrzej Kantyka i jego partner Saman zajęli bardzo dobre 8 miejsce. Saman to owczarek niemiecki w kategorii psów patrolowo – tropiących.

 

 

 

Pies ten jest w wieku 6 lat, a od 5 lat znajduje się pod opieką mł asp Andrzeja Kantyka. Saman na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu.

 

/k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here