R. Myśliwy: kto weźmie odpowiedzialność za Ostróg

8

Podczas sesji Rady Miasta radny Robert Myśliwy zwrócił się z pytaniem o niedokończone kąpielisko na Ostrogu do prezydenta Mirosław Lenka.

– Czy ktoś rozliczył inwestycję na Ostrogu? Ile miasto zainwestowało w budowę kąpieliska? Chcę wiedzieć na jakim etapie odstąpiono od realizacji ośrodka – pytał Robert Myśliwy. – Ktoś powinien ponieść za to odpowiedzialność – dodał.

- reklama -

 

 

W odpowiedzi prezydent wyjaśniał – Według mnie miasto nie dołożyło do tego ani grosza.  Inwestowały w to zakłady pracy – Rafako, ZEW. Teraz trudno to wykorzystać w jakikolwiek sposób. Raczej nadaje się to tylko do wyburzenia – mówił Lenk.

 

 

/KJ/ 

- reklama -

8 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobre pytanie Panie Robercie. Pora rozliczyć tych, którzy zmarnowali pieniądze i ludzki wysiłek a pochowali się na różnych, eksponowanych stanowiskach.

 2. Co za dureń, ten z godz 20,16 – do kogo takie pytania ma kierować Radny? Co za ignorancja, tego pytającego i prezydenta, dając taką odpowiedź? Panie Radny Myśliwy, niech Pan nie da się głupotą zbyć, kto ma wiedzieć lepiej od prezydenta tego miasta – co się dzieje na tym Ostrogu? Skandalem jest wskazywanie na rzekomą winę sponsorów w postaci miejscowych zakładów, że ten teren nie należy do miasta!!! Po takiej odpowiedzi prezydenta, ma Pan prawo zapytać prokuraturę, czyj to obowiązek? Pamiętam koncepcję UM na temat prywatnej inicjatywy w tym miejscu, być może skończyło się na kupnie terenu przez prywatnego właściciela?

 3. Gnieć ROBERCIE Prezydenta, to porządny gość ,jest tylko pod złym wpływem Przewodniczącego, któremu wiele zawdzięcza! Gdyby udało się ten wpływ zneutralizować, wiele spraw potoczyłoby się wartko i wizjonersko! Znam
  Prezydenta od 1987r, jest ambitny, rzeczowy,dobry organizator ,ale polityka wymaga obietnictw, kłamstw itp. i to
  mu może zaszkodzić, jeszcze sam pewnie o tym nie wie, Władza to choroba i uzależnienie, nie każdy potrafi temu sprostać. Często ,oderwanie od rzeczywistości i poddanie się najbliższemu otoczeniu g u b i polityka!
  Ci najbliżsi to zwykle ,, ryby piloty,, płyną dotąd, dopóki ,,czują pokarm,, potem zwykle odpływają do innego ,,karmiciela,, Prezydencie! Pamięrtaj o tym, kiedyś ja również byłem jakimś tam ,,szeryfem,, Ty dopiero ,,raczkowałeś,,
  Wbrew pozorom krytykujac , f o t k a m i , działam dla Twojego dobra, najbardziej niebezpieczni to Ci ,którzy mówią Ci o Twojej ,,wielkości,,!/ ze względu na regulamin nie nazwę ich dosadniej/
  Każdy ma swoje ,,piec minut,, nie zmarnuj ich! Półmetek jest n e g a t y w n y! Vox populi ,vox dei!

 4. Jak można publicznie opowiadać takie głupoty. Zobaczcie sami [url=http://www.vanessa.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1201&Itemid=77]http://www.vanessa.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1201&Itemid=77[/url]

 5. Panie Robercie zgadzam się z Panem absolutnie, dodatkowo chciał bym jeszcze wiedzieć kto dopuścił do rozkradnięcia i zdewastowania tego co zostało wykonane instalacje które były pod basenem, barierki, drabinki dopuszczono do zdewastowania całego budynku który znajduje się zaraz obok niecek, nie dziwię się temu kto mówi jedynie o możliwości wyburzenia tego co zostało lecz jednocześnie absolutnie nie mogę sie z tym zgodzić. Przed powodzią cały teren był ogrodzony i to powstrzymywało złomiarzy, po powodzi z roku na rok było gorzej bo nikt nie zadbał o to aby powrotem zabezpieczyć teren kto za to odpowiada?

 6. Dość często pojawiają sie komentarze które usprawiedliwiają „swojego” prezydenta – to inni są winni nie on. Prawda jest brutalniejsza, bo po co nam taki prezydent, który ulega wpływom innych osób? Wierzę głęboko, że w tym mieście jest wiele osobowości z haryzmą, którzy przerastają tych których dobrał sobie „papa smerf”. Wybory???. Pora na tych wyraźnych, którzy w grupie około 20 Radnych, znajdą – bo wypracują optymalne rozwiązania dla dobra miasta. Być może ujawni się ktoś jeszcze lepszy od Roberta? Czas najwyższy na normalność w tym mieście. Przed nami wyboista droga.

 7. do henryka 1946 , masz racje , nalezy dodac , ze raciborz to juz za male miasto i za ciasne ! trzeba rozbudowac , ulatwic ludziom place budowlane to bedzie naplyw ludnosci , drogi za waskie , parkowac nie ma gdzie itd itd miasto im wieksze tym bedzie bardziej samodzielne , fama mowi ze minimum to 100 tys mieszkancow to jest gut , itd itd kiedys jeden z prezydentow USA w czasach wielkiego bezrobocia dawal obywatelstwo USA kazdemu kto otworzyl tam firme i zatrudnil 3 amerykanow ! przykladow duzo !!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here