Była menadżerka Rubika zwróciła 10 tys. zł

2

Katarzyna Kanclerz zamiast 100 tys. zł zwróciła póki co 10 tys. zł. Jest to pierwsza rata, mająca potwierdzać jej chęć oddania reszty pieniędzy – czytamy w liście, który również przesłała.

Była menadżerka Rubika musi oddać jeszcze 90 tys. zł. – Przekazała nam informację, że resztę odda po 7 września – mówi Mirosław Lenk, prezydent Raciborza.

- reklama -

 

 

Przypomnijmy koncert Piotra Rubika miał kosztować Urząd Miasta 200 tys. zł, ale ostatecznie okazał się o połowę droższy. 100 tys. zostało przekazane byłej menadżerce Rubika – Katarzynie Kanclerz. Ta jednak nie oddała pieniędzy artyście.

 

Zobacz również: Nadprogramowe 100 tysięcy za koncert Rubika – nieodzyskane, Koncert Rubika za 350 tys. zł, Piotr Rubik wystąpił w Raciborzu

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Ta Pani pieniędzy puki co nie oddała a winni tej głupoty udają,ze nic się nie stało.To tylko jeszcze 90 tys złotych.Po co tyle awantury? W CYWILIZOWANYM KRAJU TO TA SPRAWĄ ZAJĄŁ BY SIĘ PROKURATOR TO JEST POPROSTU dEFRAUDACJA A OSOBA Z URZĘDU MIASTA KTORA PODPISYWAŁA UMOWĘ POWINNA PODAĆ SIĘ DO DYMISJI BĄDZ ZWRÓCIC CAŁĄ KWOTĘ JAKO ZADOSC UCZYNIENIE.aLE MY ZYJEMY W POLSKIM KRAJU I PIENIEDZY RACZEJ SIĘ NIE SPODZIEWAJMY NO A SPRAWIEDLIWOSCI NO TO SPRAWA DYSKUSYJNA Z KTÓREJ STRONY BO NA BATOREGO RACZEJ JEJ NIE ZNAJDZIEMY.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here