ROZMOWY O BEZPIECZEŃSTWIE

0

Nowy rok szkolny w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy od rozmów o bezpieczeństwie. A nikt inny tego lepiej przedszkolakom nie przedstawi bliżej – jak stróże prawa naszego miasta – Straż Miejska. Strażnicy Miejscy, rozmawiali z przedszkolakami o ważnej kwestii jaką jest bezpieczeństwo dziecka nie tylko na drodze, ale i w domu, podczas zabawy czy w przedszkolu – na każdy dzień. Nasi przedszkolacy wykazali się ogromną wiedzą dotyczącą zasad bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Żeby jednak tę wiedzę utrwalić Panowie ze Straży Miejskiej w Raciborzu obdarowali nasze dzieciaczki książeczką – poradnikiem o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa każdego dnia dla każdego dziecka, oraz kolorową opaską odblaskową – aby każde dziecko zawsze na drodze było widoczne. Dziękujemy serdecznie Straży Miejskiej w Raciborzu za ciekawą prelekcję i praktyczne upominki! 
M.R

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here