
Laptop, telewizor LCD, zestaw komputerowy i inne cenne nagrody czekają na zwycięzców IV Jastrzębskiego Dyktanda.
Wszystkich, którzy nie boją się ortograficznych pułapek i chcą stanąć do walki o tytuł Jastrzębskiego Mistrza Ortografii i Małego Jastrzębskiego Mistrza Ortotgrafii, zapraszamy już 18 października w sobotę, do Jastrzębia Zdroju, gdzie w Kinie Centrum przy Al. Piłsudskiego 27 Poseł na Sejm RP Krzysztof Gadowski przy współpracy miejscowych stowarzyszeń, firm, instytucji oraz mediów organizuje tę imprezę po raz czwarty. Tradycyjnie swych sił będzie można spróbować w dwóch grupach wiekowych. Nagrody dla najlepszych to zestaw komputerowy, cyfrowy aparat fotograficzny, laptop, wielofunkcyjne urządzenie skanująco – drukujące, i jeszcze wiele innych. Wśród wszystkich uczestników zostaną też rozlosowane nagrody dodatkowe. Jedyny warunek, to zgłosić się do udziału i być obecnym w dniu imprezy!

Wejdź na www.jasnet.pl/dyktando i zgłoś swój udział lub zadzwoń: 032 47 54 055. Na zgłoszenie czekamy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00. Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo ostateczny termin zgłoszeń upływa 18 października! Szczegółowe informacje i regulamin dostępne na stronie www.gadowski.pl
oprac./ab/






![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)
![Medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczone w Raciborzu [ZDJĘCIA] 50 lecie pozycia malzenskiego raciborz usc](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/50-lecie-pozycia-malzenskiego-raciborz-usc.jpg)



![Raciborska biblioteka zaprosiła dzieci do świata „Opowieści z Narnii” [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka zaprosiła dzieci do świata „Opowieści z Narnii”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka.jpg)

![Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lato-z-biblioteka-14.jpg)




![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








