List do redakcji: Piotr Klima – zwycięzca kategorii Polityka

0

Proszę przyjąć gratulacje z okazji sukcesu pomyślnej realizacji Konkursu „9 Twarzy na 9 Wieków Raciborza".

Idea i przesłanie Konkursu, ogromna liczba głosujących oraz przepełniona sala widowiskowa Domu Kultury „Strzecha" przekonują o trafności pomysłu.

- reklama -

 

Jest mi niezmiernie miło, że z woli tak wielu głosujących zostałem laureatem w kategorii „Polityka". Pragnę bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy oddali swój cenny głos na moją kandydaturę. Odczytuję to jako pewną formę akceptacji i poparcia dla mojej społecznej pracy. Tak wielka liczba głosów jest dla mnie zobowiązaniem do dalszej twórczej aktywności.

 

Jestem ogromnie zaszczycony, że znalazłem się w gronie tak zacnych i zasłużonych laureatów w pozostałych kategoriach. Ogromnie cieszę się również z faktu, że do Konkursu został nominowany mój Ojciec śp.Antoni Klima, który tak kochał Racibórz i tyle dobrego dla miasta zrobił. Bardzo wysoko oceniam przeprowadzenie Konkursu i uroczystości finałowej, świetną reżyserię, wspaniałych konferansjerów,Chóru z Brzezia i zespołu wokalno-muzycznego.

 

Myślę, że ideę tego typu konkursów należy kontynuować i rozwijać. Dadzą one możliwość społecznej oceny aktywności i postaw zgłoszonych kandydatur, a nominowanym i laureatom wielką satysfakcję i mobilizację do dalszego czynienia dobra dla naszego miasta i jego mieszkańców.

 

Z wyrazami szacunku Piotr Klima

 

Zobacz również Poznaliśmy nazwiska laureatów plebiscytu 9 Twarzy na 9 Wieków, List do redakcji: S. Estera Banik – zwyciężczyni kategorii Zdrowie dziękuje za zaufanie.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here