TOTENTANZ w Atmosfear

Promując swoją nową płytę "Zimny dom", zespół Totentanz zagra 11.10.2008 w Raciborzu w klubie "Atmosfear, o godz: 18.00, serwując potężną dawkę gitarowej muzyki.

Przyjdź na koncert i wspólnie ze zdobywcami nagród Metal Hammera i Antyradia, stwórz niepowtarzalne rockowisko! Razem z Totentanz wystąpi Azylum , Digger .

- reklama -

 

Totentanz – tarnowski zespół rockowy, powstały wiosną 2005 roku, początkowo w trzyosobowym składzie: Erik Bobella (gitara basowa), Dariusz Pawłowski (perkusja), Dariusz Durał (gitara).

 

W czerwcu 2005 roku swoją współpracę z zespołem rozpoczął Rafał Huszno (gitara, wokal) – ex Ottwieler. W tym składzie i jeszcze bez nazwy grupa grała do września 2005 roku, kiedy to z zespołu odszedł Dariusz Durał, a jego miejsce zajął gitarzysta Adrian Bogacz (Sunflower). W tym momencie zespół przyjmuje nazwę Totentanz.

 

W tym składzie wiosną 2006 roku grupa nagrała swoje pierwsze demo zatytułowane Nieból, na którym znalazło się pięć utworów zespołu. Realizatorem nagrań był Jarosław „Jasiu” Kidawa.

 

W międzyczasie Erik Bobella zasilał jeszcze szeregi formacji punkowej KSU. Jesienią 2006 roku zespół opuścił perkusista Dariusz Pawłowski, a jego miejsce zajął Sebastian Mnich (KSU). Po 2 i pół rocznej współpracy z KSU Erik Bobella i Sebastian Mnich opuścili zespół, aby poświęcić się całkowicie Totentanz.

 

oprac./ab/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here