Wygraj zaproszenie na spektakl „Concerto Grosso… Opus JEDYNE”

0

11 listopada o godz. 19.00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu odbędzie się autorski spektakl w wykonaniu Anny Wyszkoni – śpiew oraz Oriany Soika – gra aktorska.

Spektakl odbędzie się w ramach inauguracji rocznych obchodów 15 – lecia zespołu wokalnego MIRAŻ. Honorowy patronat nad obchodami jubileuszu objął starosta raciborski – Adam Hajduk. Autorami spektaklu są: Irena Trojanek – Szmidt, Elżbieta i Andrzej Biskupowie. Akompaniament fortepianowy w wykonaniu Roberta Czecha.

- reklama -

 

Wejście na spektakl – tylko z zaproszeniem. Organizatorzy proszą o potwierdzenie przyjścia na spektakl pod nr tel. 032 415 23 28 (w dni robocze) – do dnia 25 października. Brak potwierdzenia do wyznaczonego dnia jest równozanaczny z rezygnacją z zaproszenia. 

 

Po zakończeniu spektaklu będzie możliwość zakupienia najnowszej płyty Roberta Czech – Sounds Smuggler. 

 

Aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Podaj imię i nazwisko osoby, która prowadzi zespół wokalny Miraż” i w terminie do 21 października przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Spektakl Concerto Grosso… Opus JEDYNE”" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 22 października.

 

Patronat medialny nad imprezą sprawują między innymi raciborz.com.pl oraz Gazeta – Informator Raciborski.

 

/KJ/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here