Już w najbliższą niedzielę kolejne emocje w Ekstarlidze kobiet

  26 października o godz. 14 na stadionie przy ulicy Srebrnej w Raciborzu rozpocznie się mecz X kolejki Ekstraligi piłki nożnej kobiet, w którym RTP "Unia" Racibórz podejmować będzie MUKS Praga Warszawa.

  W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami w sezonie 2008/2009 w Warszawie raciborska drużyna postrzelała sobie "ostro" i wysoko wygrała 7:0. Trzy gole w tamtym spotkaniu zdobyła Anna Sznyrowska, dwa dołożyła Agnieszka Winczo i po jednym Agnieszka Karcz i Patrycja Wiśniewska.

  - reklama -

  W zasadzie to ostatni mecz rundy jesiennej, ale wydział kobiecej piłki nożnej PZPN zaplanował rozegranie dwóch kolejek rundy wiosennej "awansem", wobec czego 8 listopada raciborską "Unię" czeka jeszcze wyjazd do Konina, a ostatni mecz ligowy w tym roku odbędzie się w niedzielę 16 listopada w Raciborzu z drużyną ISD AJD Gol Częstochowa. 

   

   

  Przed bieżącą kolejką "Unia" traci zaledwie 1 pkt do drużyny lidera KŚ AZS VB Leasing Wrocław; sprawa "mistrza jesieni" pozostaje otwarta pod warunkiem zdobycia przez "Unię" kompletu punktów i remisu, bądź przegranej wrocławskiej drużyny w Koninie.

  Trener "Unii" Remigiusz Trawiński jest przekonany o tym, że dziewczęta zmobilizują się na niedzielny, a także kolejne mecze i udowodnią, że "wpadka" we Wrocławiu to była sprawa gorszej dyspozycji dnia. 
  …systematycznie przygotowujemy się do kolejnych spotkań, które będziemy starali się wygrywać, absolutnie nie składamy broni, wciąż naszym celem w tym sezonie jest walka o tytuł Mistrza Polski i grę w europejskich pucharach…
  …o wyjściowej jedenastce na niedzielne spotkanie zdecyduję po piątkowym treningu, a skład podam na odprawie przedmeczowej w niedzielę…kończy trener Remigiusz Trawiński. 

   

  /Piela/   

   

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here