Prezentacja nowego Ośrodka Szkolenia Zawodowego RAFAKO

Dzisiaj o godz. 11:30 na terenie zakładu RAFAKO znajdującego  się przy ul. Łąkowej 33, dbędzie się uroczysta prezentacja nowego Ośrodka Szkolenia Zawodowego.Oddział Szkolenia Zawodowego w RAFAKO S. A. powstał z myślą o szkoleniu kadry pracowników, także młodocianych, na potrzeby projektów realizowanych przez RAFAKO S. A. Z oferowanych przez Spółkę możliwości skorzystać mogą również osoby z zewnątrz, które chcą zdobyć kwalifikacje w zawodzie spawacz. Ukończenie szkolenia wiąże się z uzyskaniem certyfikatów UDT i TUV.

W ramach oddziału utworzonych zostało 40 stanowisk spawalniczych umożliwiających spawanie w metodach 141 (TIG), 135 (MAG), 111 (elektroda otulona), 2 stanowiska spawalnicze metodą gazową, 2 stanowiska palenia i cięcia gazowego, 40 stanowisk ślusarskich oraz warsztat obróbki skrawaniem. Do dyspozycji szkolących się osób będą dwie sale dydaktyczne, wyposażone w sprzęt audiowizualny, jadalnia z urządzeniami umożliwiającymi przygotowanie posiłku, szatnia. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

- reklama -

Program prezentacji:

1. 11:30 – spotkanie z Zarządem RAFAKO S. A. w Nowym Budynku Administracyjnym i przejście na teren Oddziału Szkolenia Zawodowego (hala W4),
2. Zwiedzanie Warsztatów Szkoleniowych i zaplecza dydaktyczno-socjalnego,
3. 12:00-12:30 – prezentacja stosowanych form i metod szkolenia zawodowego,
4. Zakończenie spotkania ok. godz. 13:00.

/ŁW/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here