Ekstraliga piłki nożnej kobiet – rusza runda rewanżowa

  0

  Drużyna ligowego lidera RTP "Unia" Racibórz zagra mecz w Koninie z zawsze groźną drużyną KKPK Medyk Polomarket Konin, która po pierwszej rundzie zajmuje III miejsce w tabeli.

  Mecz odbędzie się na stadionie miejskim w Koninie w sobotę 8 listopada o godz. 13.00. Raciborska ekipa wyjeżdża do Konina już dzisiaj o godz. 15.00. Trener Remigiusz Trawiński ma do dyspozycji wszystkie swoje zawodniczki, ale ostatecznie skład poda na odprawie przedmeczowej w sobotę.

  - reklama -

   

  Oczywiście cel jest jednoznaczny zdobyć kolejne trzy punkty, a zatem można się spodziewać wyjściowej jedenastki takiej jak na ostatnim meczu w Raciborzu. W bramce Daria Antończyk a w polu: Agnieszka Karcz, Paulina Rytwińska, Hanna Konsek, Agata Mańczyńska, Marta Stobba, Paulina Kawalec, Daria Kasperska, Agnieszka Winczo, Anna Sznyrowska i Patrycja Wiśniewska. Trenerzy Remigiusz Trawiński i Andrzej Jasiński.

   

  W poprzednich dwóch spotkaniach w tym sezonie górą była drużyna raciborskiej "Unii" wygrywając "na wyjeździe" 3:1 i "u siebie" 2:1, były to odpowiednio pierwszy i szósty mecz sezonu. W tamtych spotkaniach gole dla "Unii" zdobyły: Hania Konsek (k), Anna Sznyrowska, Patrycja Wiśniewska w pierwszym meczu i Patrycja Wiśniewska dwa w drugim meczu.

   

  /kibic/

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here