Zasłużeni krwiodawcy będą nagrodzeni

3

Od 22 do 26 listopada będą trwać ogólnopolskie Dni Honorowego Krwiodawstwa. Z tej okazji RCKiK wręczy wyróżnienia najbardziej zasłużonym krwiodawcom naszego regionu.

Z okazji nadchodzących listopadowych Dni Honorowego Krwiodawstwa Maria Wiecha dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu składa w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa gorące podziękowania krwiodawcom za humanitarną postawę. – Jesteście dowodem na to, że w tych trudnych dla wszystkich czasach są jeszcze ludzie, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny. Jakże często, nie czekając na podziękowania, dzielicie się z innym, nieznanym człowiekiem cząstką samego siebie – własną krwią, przywracając mu zdrowie, a niejednokrotnie życie. Oby Wasza wola niesienia pomocy innym nigdy nie ustała. Życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia oraz powodzenia – mówi Wiecha.

- reklama -

 

23 listopada o godz. 15.00 w Restauracji Brax-Ton odbędzie się uroczystość, w czasie której zostaną wyróżnieni najbardziej zasłużeni krwiodawcy naszego regionu.

 

/KJ/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. ciekawe jakie kryteria sa przyjęte do zaprasznia i nagradzania krwiodawców. mam znajomego , który oddał ponad 60 litrów krwi i osocza, a krwiodawstwo jakoś ostatni o nim zapomina.Zaproszenia dostają ci korzy oddali o wiele mniej niż on.Ciekawe???????

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here