Drugi przetarg na projekt muszli koncertowej

3

Jako że pierwszy nie doprowadził do wyłonienia wykonawcy dokumentacji projektowej muszli koncertowej w Parku Roth, miasto ogłosiło następny.

Pierwszy przetarg został unieważniony, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższała kwotę, którą miasto mogło przeznaczyć na sfinansowanie przedsięwzięcia.

- reklama -

 

Wpłynęły dwie oferty:

 

1. Inwestprojekt, Architektoniczna Pracownia Projektowa z Raciborza – 26 840,00 zł,
2. Archidom, Bernard Łopacz ul. Środkowa 5 47-400 Racibórz 31 720,00 zł,

 

Natomiast miasto na zadanie przeznaczyło 9 tys. zł.

 

Przedmiotem zamówienia – czytamy w przetargu ogłoszonym 17 listopada – jest wykonanie dokumentacji budowlanej i wykonawczej muszli koncertowej wraz z wszystkimi wymaganymi prawem pozwoleniami, uzgodnieniami oraz pozwoleniem na budowę. Muszla koncertowa, której dokumentację projektową wykonawca powinien wykonać do końca marca 2009 roku, ma mieć powierzchnię zabudowy około 20-25 m2, a wysokość – dopasowana proporcjonalnie do wymiarów rzutu oraz zaproponowanego kształtu. Przy jej budowie mają zostać wykorzystane między innymi następujące materiały: szkło, drewno, stal, aluminium. Przyjęte rozwiązania materiałowe i konstrukcyjne – jak czytamy w przetargu – powinny posiadać zwiększoną odporność na dewastację, wandalizm.

 

 

Wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu będą przyjmowane 26 listopada o godz. 11:30, miejsce: Urząd Miasta Racibórz, Referat Zamówień Publicznych, ul. Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz, pok. 310.

 

/KJ/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Najpierw niech się zajmą oświetleniem parku, bo kwestią czasu jest kiedy kogoś stamtąd wywiozą karetką w najlepszym wypadku. Staw by też się przydało oczyścić z tych rosnących chaszczy. Nie wiem czy budowa tej muszli ma większy sens. Kto tam będzie grał? Dostanie ktoś w ogóle pozwolenie? Przecież wiadomo jak wygląda sytuacja z jakąkolwiek kulturą, rozrywką, wszelkimi festynami w tym mieście… Staruszkom, albo Tadziowi W. coś się nie spodoba i po temacie.

    Ps. podziękowania za kolejny „pięknie” zapowiadający się sylwester w Raciborzu

  2. Ma być odporne na wandalizm i zniszczenia? Zbudować ją z łbów włodarzy miasteczka. One są najwyraźniej z betonu… Kto tam będzie występował ktos pyta? Ano… na otwarciu Lenk i Naowacka, na pierwszym festynie Wystubowa. A potem… a potem to będa pisać, że popieraja kulture, bo przecież wystwili muszlę…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here