Trzydwa%UHT zagrał dla raciborzan

6

W piątkowy wieczór, 5 grudnia, wystąpił zespół trzydwa%UHT. Koncert zespołu, jak zwykle sprowadził do klubu wielu fanów, którzy mieli okazję usłyszeć kilka premierowych utworów.

Podczas koncertu zespół podzielił się informacją, że w najbliższej przyszłości będzie można zobaczyć teledysk nagrany do jednej piosenek trzydwa%UHT.

- reklama -

 

 

Muzyce trzydwa%UHT początek i koniec dają emocje. Trudno sprecyzować ich styl. Jest to liryczna alternatywa z domieszką jazzu, szczyptą rocka i nieodzownym, niebanalnym tekstem.

 

Do największych sukcesów zespołu trzydwa%UHT należy zaliczyć udział w finale międzynarodowego konkursu na najlepszą piosenkę "Vena Music Festival 2007". Spośród 700 nadesłanych utworów, ocenianych przez ponad 100-osobowe jury oraz publiczność, piosenka zespołu "trzydwa%UHT" pt: "międzywiersz" zdobyła drugie miejsce.

 

Oprócz tego, zespół został wyróżniony przez Piotra Bukartyka, prowadzącego audycję "Ładne Kwiatki" w Trójce. Od kwietnia piosenki zespołu goszczą na antenie Trójki w ramach tejże audycji. Spośród kilkudziesięciu zespołów dopuszczonych do emisji, trzydwa%UHT znalazło się w finałowej Trójce 29 sierpnia dla całej Polski, na antenie Radiowej Trójki grał zespół trzydwa%UHT.

 

Kolejne koncerty zespołu odbędą się 12 grudnia  w Katowicach oraz 13 grudnia w Częstochowie.

 

/MD/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. świetny koncert. Właściwie pierwszy zespół z Raciborza, który ma szanse zaistnieć na scenie ogólnopolskiej. Dojrzała muzyka, teksty, podpisany kontrakt to wejście do radiowej Trójki… wystarczy.. trzymam kciuki.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here