Koniec Świata świętuje 3 urodziny

W najbliższą sobotę, czyli 13 grudnia, odbędą się trzecie "mini-urodziny" pubu Koniec Świata. Zobacz jakie atrakcje czekają na gości.

– Było nie było, pub & cafe "Koniec Świata" obchodzi w grudniu swoje 3 urodziny. Wiele się w tym czasie wydarzyło, zwłaszcza w ostatnich miesiącach. Za nami dziesiątki koncertów, setki godzin dobrej muzyki, tysiące pysznych drinków i wielu wspaniałych ludzi, którzy przyjeżdżali do nas by poczuć dobry klimat, spotkać się z dziewczyną, skosztować słynnej czekolady… Przed nami nowe otwarcie, nowe problemy i nowe wyzwania. I niechybnie potężny rozwój – mówi Dawid Wacławczyk.

- reklama -

 

Jednocześnie zaprasza na trzecie mini-urodziny "Końca Świata", które odbędą się już w najbliższą sobotę, czyli 13 grudnia. – Co prawda zbieżność daty z rocznicą wybuchu stanu wojennego jest ściśle przypadkowa, nie mniej jednak faktycznie – wbrew zapowiedziom – impreza, a zarazem ostatni koncert na Końcu Świata, będzie miała wymiar nieco mniejszy niż przewidywaliśmy. Mimo szczerych chęci, nie udało się nam wynająć komercyjnie sali kameralnej, gdzie miało zagrać FUNK 4 FUN. Postanowiliśmy więc zmieścić się ze wszystkim w salach pubowych, a koncert funków przenieść na otwarcie "Nowego Końca Świata". Będzie więc nieco przytulnie – tłumaczy.

 

O godz. 18.00 odbędzie się pokaz "Grupa Rosynant w Indochinach" będący relacją zdjęciową z zeszłorocznej wyprawy do Kambodży, Laosu i Tajlandii.

 

O godz. 20.00 natomiast na scenę wkroczy liryczno – poetyzujący PROJEKT 3D, w skład którego wejdą świetni raciborscy muzycy: Jerzy Dębina (lider), Maksymilian Mularczyk, Michał Fita, Marek Mokrzycki, Amadeusz Cieślik oraz Agnieszka Busuleanu i Sebastian Dapa. Zobacz również Ostatni koncert na Końcu Świata.

 

Występ Jerzego Dębiny (monodram w stylu "Stand Up Theater") był pierwszą imprezą kulturalną, jaka odbyła się w pubie przed 3 laty. – W sobotę, Jurek wraz z naszymi przyjaciółmi symbolicznie zamknie działalność kulturalną w pubie, który wkrótce ma zostać zamieniony na biuro – dodaje Wacławczyk.

 

/k/

- reklama -

9 KOMENTARZE

 1. Jeśli życie kulturalne młodzieży w Raciborzu ma się skupiać wokół pabów piwnych to grupa Pana Wacławczyka powinna napisać wniosek do parlamenty o zmiany w ustawie antyalkoholowe o wychowaniu w trzeźwości.
  Zresztą chołduje się zasadzie róbta co chceta a Pan Wacławczyk prowadzi nadal pod płaszczykiem kultury swój alkoholowy interes. Rzeczywiście bez piwa i drinków już obecnie nie można się zabawić. A kto ma ponosić tego konsekwencje? Nasze Państwo?

 2. Widzę, że myślenie niektórym sprawia ból. Jesteś takim raciborskim Kononowiczem! („… alkoholu nie będzie, papierosów nie będzie, niczego nie będzie…”

 3. A.K. ależ Ty jesteś bezdennie głupi… szkoda słów! Ja na urodzinki na pewno sie stawię. Co prawda autem, więc będe pić (wbrew troskom A.K.) drinki bezalkoholowe i herbatki. Do zobaczenia ! Na pohybel matołom !

 4. A.K – owszem, Pan Dawid prowadzi alkoholową działalnosć i upija młodych, inteligentynych ludzi łaknących życia kulturalnego, i oni pijani chodzą po mieście i opowiadaja kłamstwa o tym, jaki fajny jest Dawid i że to dzięki niemu Racibórz ma jakiekolwiek życie kulturalne.

  troche rozsądku, a Dawidowi należy się pomnik !!

 5. Na takich ludzi jak A.K. nie powinno się zwracać uwagi.
  Wystarczy poszukać w archiwach portalu innych jego komentarzy i jak na dłoni
  widać kim tak naprawdę jest. Człowieku z krańca podmiejskiej wsi, uspokój umysł
  i daj odpocząć palcom. To prawda, czasami jeden człowiek potrafi coś zmienić,
  ale nie Ty.

 6. kolejny temat(czytaj prowokacja) redakcji aby rozpetac burze wokol domow kultury. prosze napisac jeszcze ze warzywniak pani Stasi z Sudola ma 13 lat a wulkanizator na ploni bedzie mial 6 lat. naprawde Droga Redakcjo chcecie zmienic nazwe na pudelek.pl zeby bylo o was glosno?

 7. do towarzystwa wzejemnej adoracji może wreszcie przestaniecie nudzić amatorszczyzną i popracujecie nad sobą trochę to może będzie z Was pociecha.Mniej pijcie,palcie więcej wysiłku umysłowego i może kulturze w Raciborzu się przydacie i na 10 lecie przebudowy ronda coś fajnego zmajstrujecie,hej hej

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here