„Scary Autumn Poems”

„Scary Autumn Poems” to tytuł trzeciej już edycji szkolnego konkursu poezji angielskiej, który odbył się 04.12.2008r, w szkole podstawowej nr 18.W konkursie brało udział 35 uczniów z klas II-VI. Tym razem uczniowie recytowali wiersze o jesieni oraz wiersze nawiązujące swą treścią do święta Halloween. Uczestnicy byli ubrani w kolory jesieni a wielu z nich miało na sobie kostiumy wiedźmy, ducha, wampira lub innych upiornych stworów, tak popularnych podczas Święta Halloween.

Przewodniczącą komisji była dyrektorka szkoły pani Danuta Skóra, która wspólnie z pozostałymi członkami jury: Urszulą Dyczkowską (wykładowcą języka angielskiego w PWSZ), Agnieszką Król (studentką anglistyki w Opolu) i Jakubem Jędrzejakiem( nauczycielem SP 18) wyłoniła laureatów konkursu.

- reklama -

W kategorii klas II-III zwyciężyły Elżbieta Bartoszewska (kl.IIb) i Magdalena Kubów (kl. IIb). Drugie miejsce zajęła Natalia Obłąg (kl. IIIb). Na miejscu trzecim znalazły się Alicja Zysiek (kl. IIIb) oraz Kaja Mirosław (kl. IIIb)

W kategorii klas starszych pierwsze miejsce zajęły Zofia Kunysz (kl. Vc) oraz Magdalena Siwoń (kl. Vc). Na drugim miejscu znalazły się Viktoria Kubiak (kl. Vc) z Aleksandrą Kożuch (kl. IVc). Trzecie miejsce zajęły Sandra Pikuła (kl. Vb) i Joanna Chlebus (kl. Vc).
Zdaniem jury na wyróżnienie zasłużyli Alicja Krzemień (kl. IVc) i Piotr Piątek (kl. IIIb)Laureaci otrzymali dyplomy, maskotki oraz drobne upominki.
Szkolny organizator konkursu – Ewa Folęga.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here