Świątecznie w G-5

0

W czwartek, tj. 18 grudnia o godzinie osiemnastej Samorząd Uczniowski przy pomocy Pani Elżbiety Galickiej zorganizował ” Wieczór Kolęd”.Samorząd zaprosił dyrekcję szkoły i nauczycieli. W miłej i świątecznej atmosferze śpiewano kolędy, podzielono się opłatkiem i złożono sobie życzenia. Kolędy śpiewano przy akompaniamencie pianina i gitar.

Ta świąteczna inicjatywa Samorządu Uczniowskiego z „Piątki” była równie udana jak przygotowany wcześniej, 6 grudnia dzień św. Mikołaja.

W sali gimnastycznej czekała na młodzież spora dawka emocji sportowych. Samorząd Uczniowski przygotował liczne konkurencje sportowe i nie tylko np. rzut prezentem do kosza, mikołajkowy tor przeszkód.
Gimnazjaliści walczyli
o tytuł ” Najsprawniejszego Mikołaja G-5″ oraz na najpiękniej przebraną parę klasową Mikołajka i Mikołajki. Uczniowie wraz z opiekunami świetnie się bawili, emocji było co niemiara, doping kolegów wspaniały.
Najsprawniejszym Mikołajem okazał się Łukasz Olearczyk, który za zwycięstwo otrzymał zgrzewkę mleka -„Pij mleko Mikołaju- będziesz wielki i sprawny”.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here