Świątecznie w G-5

5

W czwartek, tj. 18 grudnia o godzinie osiemnastej Samorząd Uczniowski przy pomocy Pani Elżbiety Galickiej zorganizował ” Wieczór Kolęd”.

Samorząd zaprosił dyrekcję szkoły i nauczycieli. W miłej i świątecznej atmosferze śpiewano kolędy, podzielono się opłatkiem i złożono sobie życzenia. Kolędy śpiewano przy akompaniamencie pianina i gitar.

Ta świąteczna inicjatywa Samorządu Uczniowskiego z „Piątki” była równie udana jak przygotowany wcześniej, 6 grudnia dzień św. Mikołaja.

W sali gimnastycznej czekała na młodzież spora dawka emocji sportowych. Samorząd Uczniowski przygotował liczne konkurencje sportowe i nie tylko np. rzut prezentem do kosza, mikołajkowy tor przeszkód.
Gimnazjaliści walczyli
o tytuł ” Najsprawniejszego Mikołaja G-5″ oraz na najpiękniej przebraną parę klasową Mikołajka i Mikołajki. Uczniowie wraz z opiekunami świetnie się bawili, emocji było co niemiara, doping kolegów wspaniały.
Najsprawniejszym Mikołajem okazał się Łukasz Olearczyk, który za zwycięstwo otrzymał zgrzewkę mleka -„Pij mleko Mikołaju- będziesz wielki i sprawny”.

- reklama -
- reklama -

5 KOMENTARZE

 1. osoba która napisała:

  „antymalina:) (2008-12-24 13:16)

  napisał(a):

  Wesołych Swiąt dla wszystkich”piątkowiczów::)
  pozdrowienia dla Pani Galickiej – oby tak dalej :)))))”
  to nie ja,ktoś się podszył pod moją osobę…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here