Koncert Horkýže Slíže w Atmosfear odwołany

Z powodu żałoby narodowej został odwołany koncert w pubie Atmosfear zaplanowany na 15 kwietnia.

Jak informują organizatorzy z powodu żałoby narodowej został odwołany koncert w pubie Atmosfear zaplanowany na 15 kwietnia.

- reklama -

 

/k/

- reklama -

8 KOMENTARZE

 1. A byłeś, widziałeś, że sie udzielasz?
  Żałoba narowa to nie to samo co święta . Nie każdy musi obchodzić wielkanoc. Niektórzy może z racji, że sa wolne dni chca je wykorzystac na rozrywkę.

 2. do żałoba – A to w piątek jakieś święto było? A tymbardziej wolne? Żałoba narodowa to żałoba narodowa – trzeba uszanować decyzję prezydenta. Jednak w katolickich obrzędach nie każdy musi brać udział bo nie każdy musi być katolikiem! Niestety są osoby, które nie dopuszczają nawet myśli, że ktoś może wierzyć w coś innego niż ksiądz z tacą!!Czy krytykując moją zabawę w jakiś wielki piąteknie narzucasz mi swojej wiary? Jakoś ja nie krzyczę, jak budzi mnie co roku jakaś procesja kilkuset osób sypiących wkiatki, robiąca hałas trąbami i jakimś kolesiem bez jakiegokolwiek talentu wokalnego rzężącego jakieś pieśni religijne, bo to też jakieś święta katolickie. Ja daję Ci spokój i nie wtrącam się w Twoje gusła, Ty daj spokój ludziom, którzy się bawią na koncertach!

 3. Nie ma żadnego obowiązku odwołania imprezy z powodu ogłoszenia żałoby. To tylko taki przyjęty zwyczaj.
  Miał on jeszcze sens w czasach kiedy żałobę narodową ogłaszało się od wielkiego święta (śmierć bardzo ważnej osoby czy też jakaś ogromna tragedia na dużą skalę).
  Śmierć przypadkowych 21 osób nie jest w żadnym wypadku tragedią ogólnopolską. Każdy długi weekend zbiera podobne żniwo na naszych drogach. Każdego dnia o wiele więcej osób umiera na raka w naszym kraju. I nikt z tego powodu nie ogłasza żadnej żałoby narodowej ani nie odwołuje koncertów.

 4. do pyzaty: wyszukując perełki – wyprawy krzyżowe, nagonki na czarownice, heretyków twierdzących, że Ziemia jest okrągła i wszystkie inne wojny religijne prowadzone przez katolików itp spowodowały śmierć większej ilości osób niż na przykład Hitler ze swoimi debilnymi poplecznikami, ale to faszyzm jest zakazany a nie katolicyzm (religia miłości) 😉 to tak mniej więcej jak z tą żałobą.

 5. Młodszy starosto zawsze z zainteresowaniem czytałem Twoje refleksje ale to co wypisujesz tutaj świadczy o tym, że albo zagalopowałeś się w swoich wywodach albo uprawiasz dziecinadę. Czy jak Twoi rodzice chcieli Ciebie upomnieć, zwrócić uwagę albo powiedzieć co się robi a co nie, to też im wyskakiwałeś, że mama jak miała 18 lat to popalała papierosy a ojciec w szkole rozbił koledze nos? Jaki jest sens cofanie się do przeszłości? Jeśli tak bardzo uwierają Ciebie grzechy Kościoła, to powiedz ile razy modliłeś się za swój Kościół, by był lepszy? A jeśli jesteś ateistą, to raczej nie masz „mandatu” by roztrząsać nie swoje, wszak ateiści są tolerancyjni i wolni od „guseł”. Jeśli dla Ciebie Kościół to tylko ksiądz z tacą, to sam przyznasz, że masz bardzo nikłe pojęcie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here