Krzanowice pokonują Jawor i zostają w II lidze!

0

23 stycznia, w przedostatniej kolejce spotkań siatkarki GS UKS Krzanowice wyjechały na mecz do dalekiego Jawora. Wynik tego meczu miał decydować czy młode dziewczęta z Krzanowic będą dalej występować w II lidze siatkówki kobiet.

Krzanowiczanki rozpoczęły mecz bardzo dobrze deklasując przeciwnika w każdym elemencie sztuki siatkarskiej. Wyszły skoncentrowane i pewne swoich umiejętności, co odzwierciedlał wynik pierwszego seta wygranego do 13. Partia druga i trzecia to istny horror ufundowany licznie zgromadzonej w jaworzańskiej hali publiczności. Walka toczyła się punkt za punkt, a o zwycięstwie decydowało szczęście jednej lub drugiej drużyny. Zaznaczyć należy, że w trzeciej partii krzanowiczanki przegrywając 22:16 doprowadziły do stanu 23:23, lecz niestety przegrały i musiały dalej walczyć.

- reklama -

Tylko zwycięstwo za trzy punkty zapewniało krzanowiczankom pewne utrzymanie w II lidze, więc set czwarty był bardzo emocjonujący i zacięty. Jaworzanki grając na luzie, bez obciążenia wynikiem grały coraz lepiej, natomiast krzanowiczanki bardzo chciały wygrać (czasami aż za bardzo), co powodowało nerwowość w ich poczynaniach. Jednak pełna determinacja i maksymalne zaangażowanie dziewcząt z Krzanowic zaowocowały zwycięstwem i pewnym utrzymaniem się w II LIDZE PAŃSTWOWEJ KOBIET !

     KS Olimpia Jawor   –   GS UKS Krzanowice     1 : 3 (-13.-23,24,-20)

Skład: Julia Siedlok (3 pkt.), Barbara Otlik (19), Weronika Sławik (9), Aleksandra Baron (13), Klaudia Nagler (17), Agnieszka Breitschedel (6), Karolina Daniszewska – libero oraz Magdalena Bahryj, Małgorzata Polnik, Magdalena Sławik.

 

źródło: www.ukskrzanowice

 

czytaj także: Krzanowice kontra wicelider, niespodzianki nie było

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here