Wygraj książkę „Zdradzona” Kristin Cast – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie Księgarni Sowa oraz portalu raciborz.com.pl, wygraj książkę "Zdradzona" autorstwa Kristin Cast i poznaj losy początkującej wampirzycy, Zoey Redbird.

Hity "Księgarni Sowa":

- reklama -

 

1.Zdradzona- Kristin Cast- 27.90
2.Zaginiony symbol- Dan Brown- 34.90
3.Przydrożne krzyże- Jeffery Deaver- 32.00
4.W pajęczej sieci- Joy Fielding- 34.90
5.Szeptem-  Fitzpatrick Becca- 32.90

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę "Zdradzona" autorstwa Kristin Cast, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Którą częścią cyklu DOM NOCY jest powieść ZDRADZONA?" i w terminie do 8 stycznia przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Księgarnia Sowa – Zdradzona" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 9 stycznia.

 

 

 

Zoey Redbird, adeptka w szkole wampirów, czuje, że wreszcie odnalazła swoje miejsce na ziemi. Została przewodniczącą Cór Ciemności i co ważniejsze, ma chłopaka a nawet dwóch. Tymczasem w środowisku zwykłych śmiertelników dochodzi do tragedii − ginie kilkoro nastolatków, a wszystkie tropy wiodą do Domu Nocy.  Kiedy ludziom z jej dawnego otoczenia grozi niebezpieczeństwo, Zoey zaczyna sobie uświadamiać, że niezwykła moc, jaką została obdarzona, obraca się przeciwko jej najbliższym. Dziewczyna musi znaleźć w sobie dość odwagi, by stawić czoło najgorszemu – zdradzie.

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca:

Bogumiła Barteczko

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here