Wygraj 50 zł na zakupy w salonie HOUSE – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj bon towarowy o wartości 50 zł do wykorzystania w salonie odzieżowym "House".

Chcesz wygrać bon towarowy o wartości 50 zł do wykorzystania w salonie odzieżowym "House". Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Gdzie w Raciborzu mieści się Salon House?

- reklama -

 

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Konkurs – House II", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 12 lutego na portalu www.raciborz.com.pl.

 

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w redakcji portalu raciborz.com.pl przy ul. Klasztornej 12 w Raciborzu (tel. 032 414 90 30). Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana przez zwycięzce losowanie zostanie ponowione!

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzca:

Aneta Zajonc

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here