Legenda polskiego rocka gotyckiego w Atmosfear

W niedzielny wieczór, 14 lutego goście pubu Atmosfear mogli wysłuchać melodyjnego, gotyckiego rocka w wykonaniu Anji Orthodox i Closterkeller. Na pierwszy koncert tego zespołu w naszym mieście przyszło mnóstwo ludzi.

– Dwadzieścia dwa lata na polskiej scenie muzycznej. Dziewięć albumów na ich koncie. Ponad 100 nagranych utworów. "Ostatnia noc wizji", "Na krawędzi", "W moim kraju", "Tak się boję bolu i władzy", "Patrząc jak toniesz", "Poza granica dotyku", "Ogród półcieni" i "Skonczona bajka" tak pokrótce można przedstawić gwiazdę dzisiejszego wieczoru. Panie i panowie, przed wami Anja Orthodox i Closterkeller – po tych słowach w pubie zawrzało.

- reklama -

 

Zobacz więcej zdjęć z koncertu zespołu Closterkeller
w pubie Atmosfear.

 

 

Koncert rozpoczął się kilka minut po godzinie 19.00. Na początku koncertu można było wysłuchać piosenek z najnowszej płyty pt. "Aurum", której premiera miała miejsce w październiku ubiegłego roku. Oprócz najnowszego materiału zespół zagrał też kilka utworów z wcześniejszych płyt. Wszystkie piosenki wykonane zostały z wyjątkową pasją i siłą. Przede wszystkim dzięki jednej z najlepszych, polskich wokalistek rockowych – Anji Orthodox. Wokalistka obdarzona jest charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną. Publiczność ciepło przyjęła zespół. Fani bujali się w rytm muzyki, a niektórzy nucili piosenki. Closterkeller nie zawiódł raciborzan i dał świetny, prawie dwugodzinny koncert.

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here