Reklama: Dr Kangur – fizykoterapia w twoim domu

0

Masaż kręgosłupa, laseroterapia, drenaż limfatyczny, elektrostymulacja, prądy leczące dolegliwości reumatyczne – to część zabiegów, które oferuje firma rehabilitacyjna Dr Kangur. Zabiegów, które odbywają się w ich domach.

– Taka forma fizykoterapii jest bardziej wygodna i skuteczna dla pacjenta tłumaczy Marta Pirch, licencjonowana fizjoterapeutka – w czasie masażu lub zabiegu pacjent jest bardziej skupiony, a jednocześnie odprężony bo przebywa w znanym mu otoczeniu. Poza tym nie musi się martwić o dojazd do placówki, co dla osób z urazami kręgosłupa lub poważnymi zwyrodnieniami jest dużym problemem. Szczególnie zimą, gdy warunki atmosferyczne są ciężkie, tak jak w tym roku. W domowym zaciszu pacjenci mogą poddać się relaksującemu i regenerującemu masażowi czy laseroterapii – która jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów przeciwzapalnych, szczególnie pomocnym przy złamaniach, skręceniach, uszkodzeniach torebek stawowych czy schorzeniach reumatologicznych.

- reklama -

 

Oprócz tego Dr Kangur oferuje też jonoforezę, fonoforezę, galwanizację. Co oznaczają te obco brzmiące nazwy?
– Samo dobro – śmieje się Marta – są to zabiegi, w których wykorzystuje się prąd, aby wprowadzić do tkanek lek o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wykorzystujemy przy tym sprzęt najwyższej klasy.

 

 

– Dużo jeżdżę na rowerze i gram w piłkę ręczną, ale rok temu pojawiły się bóle w okolicach łokcia i barku – opowiada 19-letni Marcin z Ostroga – dzięki fonoforezie bóle te ustąpiły w znacznym stopniu.

 

– Dzięki regularnym masażom pani Marty nie boli mnie już kręgosłup – uśmiecha się 55-letnia pani Marysia z Ocic– i wkrótce będę mogła zająć się moim ogrodem, co sprawiało mi ostatniej wiosny sporo kłopotu!

 

35-letnia Joanna, trenerka aerobiku docenia lecznicze właściwości światłoterapii. – Jest dla mnie niezbędna, szczególnie zimą. Poprawia nastrój gdy w krótkie dni brak słońca, daje energię, która jest niezbędna w mojej pracy. Poza tym łagodzi bóle mięśni i stawów, które pojawiają się po przetrenowaniu.

 

Dla kogo fizykoterapia?

 

– Zapraszamy dosłownie wszystkich – mówi Marta – osoby młode i starsze, po urazach, wypadkach, złamaniach, z chorym kręgosłupem, niepełnosprawne, ale także tych zupełnie zdrowych. Bo masaże poprawiają nie tylko naszą kondycję fizyczną ale i psychiczną, wpływają na lepsze samopoczucie, relaksują. Przy tym przypominam, ze to my jedziemy do naszych potrzebujących. Wystarczy zadzwonić pod numer 784 565 994 i zamówić wizytę o dogodnej dla siebie porze. My profesjonalnie zajmiemy się resztą.

 

Więcej informacji na stronie www.rehabilitacja-w-domu.com

 

Łukasz Broszko

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here