Wielkanoc na pediatrii

0

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych na terenie Szpitala Rejonowego w Raciborzu odbyło się spotkanie z dziećmi chorymi przebywającymi na oddziale pediatrycznym.
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzeziu pod opieką nauczycielek Sylwii Locińskiej i Alicji Szamary przygotowały piękny spektakl pt. „Dyngusiarze”. Przedstawieniem tym dzieci wprowadzili wszystkich w miłą atmosferę świąt.


Dzięki zaangażowaniu nauczycielek Sylwii Locińskiej i Aliny Pieczki przekazano na ręce oddziałowej szpitala Beaty Pobów paczkę słodyczy dla dzieci. Warto podkreślić że pieniądze zebrane na zakup słodyczy pochodziły z akcji sprzedaży „Smaczny tościk”, która rodbywała się na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzeziu. Każde dziecko poprzez zakupienie świeżo upieczonego tosta wzięło udział w akcji świątecznej.


Ponadto przy współpracy przewodniczącej koła TPD Wiesławy Kamczyk i młodzieży z Zespołu Szkół Ekonomicznych zorganizowano paczki i drobne upominki dla małych i dużych pacjentów przebywających w tym czasie na hospitalizacji.

– To cieszy, że dzieci pamiętają o innych dzieciach. Bardzo im dziękujemy za pamięć i za świąteczne życzenia – mówiła Przewodnicząca koła TPD, działającego przy szpitalu, B. Wysoczańska- Skroban, która przekazała upominki w postaci zajączków, pisanek i słodkości dzieciom na oddziałach.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here