Koncert TATUash w Nędzy w deszczu

8

Deszcz nie sprzyjał popołudniowym koncertom w Nędzy. Nie zważając na słabą frekwencję pod sceną, śliczne wokalistki zespołu w skąpych strojach dały z siebie wszystko. Żałujcie panowie, jeśli z powodu byle deszczu pozostaliście w domach. Zobacz zdjęcia.

 Zespół TATUash jest inspirowany znanym wszystkim duetem Tatu. Początkowym założeniem projektu były dwie wokalistki imitujące rosyjską grupę „TATU”, śpiewając ich covery. „Tatu” w tym czasie było u szczytu swej sławy.

zobacz więcej zdjęć z koncertu TATUash w Nędzy
- reklama -

 

Po roku działalności zespołu „Tatuash” wiele się zmieniło, m. in. skład zespołu. Dziewczyny nagrały dwa teledyski, jeden z nich był coverem grupy „Tatu”, natomiast drugi był utworem autorskim. Zespół zaczął cieszyć się bardzo dużą popularnością ( mimo mijającej popularności „Tatu”) i w ciągu kolejnego roku zagrał około 100 koncertów: w Polsce, Niemczech i Holandii!!

 

Kolejnym krokiem było nagranie płyty „Strefa”, na której znalazły się głównie popowe utwory autorskie w językach: polskim, angielskim, rosyjskim i niemieckim. Na krążku tym nie zabrakło również kilku największych przebojów grupy Tatu. Po nagraniu płyty, ukazał się kolejny teledysk do piosenki „Strefa”.

 

Kolejnym założeniem rozwoju zespołu było stworzenie show na estradzie, które można zobaczyć dzisiaj na koncertach. Do zespołu dołączyła grupa taneczna, która swoimi dynamicznymi układami choreograficznymi urozmaiciła występy, tak samo jak częsta zmiana strojów estradowych przez cały zespół. Dodano również efekty pirotechniczne na scenie w trakcie koncertu.

 

Następnym elementem było ustawienie jednego lub trzech telebimów, które znakomicie dopełniały scenografię estrady, a wszystko po to, aby widzowie mogli również z daleka podziwiać to niezwykłe widowisko.

W 2006 roku dodano do programu zespołu „Tatuash” najnowsze covery grupy „Tatu” , takie jak: „All about us”, „Friend or foe”, czy „Loves me not”.

 

oprac. //i/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

8 KOMENTARZE

  1. Gmina tańczy i śpiewa. Niby nędza, a baby jednak grube!

  2. a panowie tam zacieszaja ze szok:):):) chyba im sie koncert bardzo bardzo podobal:D:Dhahahaha nawet deszcze im nie przeszkadzal

  3. JAch

    Bardzo fajne show, ja miałem parasol wiec widzialem wszystko :)))) Dziewczyny i muzyka, stroje no i ten gośc w kapeluszu nieźle wymiatał hehe

  4. ej… tatuAS – te babki są normalne co do wyniarów a ty wolisz szkieretory. Nie obrażaj dały fajny występ!!!

  5. rac

    śliczne ciałka, nic dodać nic ująć, a i ruszały się też niezgorzej

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here