Kasia Cichopek konferansjerką na pikniku EKO

Kasia Cichopek zapowiadała koncerty, bawiła publiczność a nawet… tańczyła na scenie (ze swoim partnerem Tańca z gwiazdami, a obecnym partnerem życiowym). TOBY, Mariusz Kalaga, BABILON i Golec uOrkiestra…   Zobacz VIDEO . Zdjęcia z koncertów z Kasią Cichopek.

Zobacz  obszerną fotorelację z koncertów towarzyszących EKO-Wystawie w Pietrowicach.

- reklama -

Na scenie wystąpili m.in.: młodzież szkolna, Piotr Szolc, Mariusz Kalaga, zespół BABYLON oraz gwiazda wieczoru – Golec uOrkiestra (odrębna fotorelacja z koncertu zespołu Golec uOrkiestra).

 

Między kolejnymi wejściami na scenę, udało się nam zapytać Kasię Cichopek o to, co myśli o imprezie, i to, co daje jej największą satysfakcję. Aktorka występ na EKO-Wystawie zaliczyła do bardzo udanych,  doceniła wspaniałą atmosferę i gorące przywitanie. Przyznała też, że mimo  dobrej zabawy, zaraz po imprezie wraca do Warszawy, gdzie czeka na nią jej mały synek.  Kasia pozdrowiła też serdecznie Czytelników Portalu raciborz.com.pl.
 
 

 

Bogaty program artystyczny, wieczorne koncerty (w tym Golec uOrkiestra), obecność na scenie Katarzyny Cichopek, ranga imprezy EKO-WYSTAWA oraz sprzyjająca pogoda niestety miały też negatywny wydźwięk. Im bliżej wieczoru tym więcej osób ściągało aby zwiedzić targi lub pobawić się na pikniku, posłuchać muzyki i wykonawców, w tym gwiazdy wieczory – Golec uOrkiestra.

Na kilka godzin przed koncertem Golec uOrkiestry kilometrowy korek samochodów oraz tłumy gromadzące się na placu wokół namiotu gdzie zasiedli bardziej roztropni kilka godzin wcześniej. Pomimo tego, iż Golcowie mieli koncert o 20stej, w otoczenie sceny dojść już nie można było od godziny 17stej, plac zapełniał się z minuty na minutę. Zobacz amatorski filmik obrazujący zgiełk na terenach pikniku towarzyszącego wystawie. Zapewne warunki odbiegały od wyobrażenia niejednego gościa imprezy, który spodziewał się prawdopodobnie miłego pikniku, podczas którego można pobawić się i wypocząć.  Niestety zastał tłumy ludzi. Pomimo rozbudowanego terenu na okoliczność jubileuszowej wystawy, teren nadal okazał się zbyt skromny aby pomieścić chętnych. Dowodzi to niewątpliwie tego, iż pomysł jest trafiony, a ranga imprezy jest z roku na rok coraz większa.

 

 

Zobacz obszerną fotorelację

 

//i/

- reklama -

11 KOMENTARZE

 1. Do tych poniżej:
  Dla waszej informacji oni byli w jeansach i adidasach dlatego, że nie mieli tańczyć, to wszystko była improwizacja. Kasia sama to powiedziała „…dzisiaj nie mieliśmy tańczyć, ale tak polubiłam tą publiczność, że postanowiliśmy dać coś od siebie…” Była i słyszałam, a jak wy nie byliście to nie mówcie głupot!!!
  Było super!!!!

 2. ciekawe, że inni patroni medialni nie dali tyle relacji co raciborz.com.pl. Może mieli jakiś przestuj? Zdjecia na portalu są rewelacyjne, nawet te filmiki, trochę kiepskie, amatorskie. ale fajne. Nikt do tej pory się na to nie pokusił. A szkoda…

 3. O przyjeździe Kasi Cichopek do Pietrowic piszecie i komentujecie tyak jak gdyby była to osoba utytuowana, znacząca dla naszego kraju jak np. prezydent czy premier.

  Sami zapędzamy się w ten sposób do grupy zabitej deskami prowincvji.
  óż to za wydarzenie? W dużych miastach jest taki występ normalnością bez wielkiego rozgłosu. A my robimy z tego niemal sensację.

 4. portal był własciwie jedynym medium które zrobiło porządne zdjęcia i relacje z wszystkiego, a zdjęcia faktycznie powiedzialabym lepsze niż zazwyczaj. tak trzymajcie

 5. Kasia jest po prostu na topie, modna, gdyż wygrała Taniec… i gra w serialu, nie jest to wielkiej klasy artystka, powiem nawet, że jest średniej klasy aktorką ale ma ładnąbuzię i rewelacyjnei zatanczyła w turnieju. To nie jest wielkiego formatu gwiazda ale miło, że na scenie była znana małolatom osoba, która przyciągnęła przed scenę dzieci i młodzież a i starszym tez sie podobała (zwłaszcza panom myslę) – lepiej niż konferansjerem był któryś z lokalnych wodzirejów, którzy już nam się opatrzyli, także pomysł ze znanya osobą chyba też trafiony

 6. Informacja dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie potrafią docenić starań Kasi i nie potrafią zrozumieć dlaczego zatańczyła w jinsach. Kasia Cichopek od lat pracuje na scenach, równiezw roli konferansjera i sprawdza się w tej roli wyśmienicie. Pokaz tańca Kasi wraz z Marcinem (Mężem) był miłym akcentem skierowanym w strone publiczności, która tak licznie zebrała się podczas imprezy targowej. Trudno wymagać od tancerzy super kreacji, kiedy wprost po nagraniu programu TV usiedli do samochodu i podązyli w kierunku Pietrowic Wielkich. Poza tym nie było to zaplanowane…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here