Wystawcy i organizatorzy zadowoleni z Eko-Wystawy

Tereny wystawowe odwiedziło ponad 25 tys. osób. Taka liczba zwiedzających ma przełożenie na satysfakcję wystawców biorących udział w targach.  Zobacz fotogalerie wystawców

Wystawcy , których zapytaliśmy o ich opinię, powiedzieli jednoznacznie, że są bardzo zadowoleni. Stwierdzili, że nie tylko same targi, ale i impreza była świetna, ma swoją niepowtarzalną atmosferę, niektórzy nie przypuszczali, że spóźniając się nieco ze zgłoszeniem będą mieli problem ze stoiskiem. Jednak i tak organizatorzy nie wszystkich chętnych wystawców mogli przyjąć. Po prostu zabrakło miejsca. W tym roku zgłosiło się ponad 160 wystawców, a stoisk wystawienniczych było około 200. Wystawców można podzielić na branżę budowlaną , ogrzewanie, wyposażenie wnętrz i inne wśród których nie zabrakło np. kamieniarstwa, kowalstwa, telefonii, kas fiskalnych, ubrań roboczych, kwiatów i nawozów, narzędzi rolniczych.

- reklama -

 

 

 
CARMEX sp. z o.o. został wyróżniony za najciekawszą ekspozycję
 
 
Tomasz Waliduda firma AQUA VITA

 

Podobnie organizatorzy. Starosta raciborski, Adam Hajduk, powiedział o ostatniej Eko-Wystawie – 10. edycja EKO-Wystawy „Ciepło przyjazne środowisku ” jest największym wydarzeniem wystawienniczym w dziedzinie ekologii organizowanym przez samorząd gminny. Cieszę się, że z każdą edycją wystawa gromadzi coraz liczniejsze grono wystawców i zwiedzających. W tym roku odbyła się ona już na nowych terenach wystawienniczych.  Dodatkowo wystawie towarzyszy program rozrywkowy, koncerty i wiele innych atrakcji skierowanych dla widowni w każdym wieku, pozwalający zwiedzającym miło spędzić czas.

 

Dzięki organizowanym od 10. lat targom w gminie Pietrowice Wielkie zainstalowano ponad 500 nowych, ekologicznych pieców na 1800, które są w całej gminie. Dodatkowa korzyść to to, że przykład z Pietrowic biorą sąsiednie gminy, które u siebie również realizują programy ograniczenia niskiej emisji.

 

/w/

 

Czytaj także: Wyróżnienia wystawców na Eko-Wystawie, Nie zabrakło atrakcji dla dzieci podczas Eko-Wystawy

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here